Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Modyfikacje ekranu "Today" w Windows Mobile

Kategoria: Mobile, 29 lipiec 2008, 00:28, ilość odsłon: 6588

Porada jak zmodyfikować ekran "Today" w Windows Mobile. Porada opisuje rzecz prostą, ale nastręczająca wielu użytkownikom Windows Mobile sporo problemów. Niewielu bowiem spodziewa się znaleźć w ustawieniach ekranu Today opcji dotyczących temató

Porada opisuje rzecz prostą, ale nastręczająca wielu użytkownikom Windows Mobile sporo problemów. Niewielu bowiem spodziewa się znaleźć w ustawieniach ekranu Today opcji dotyczących tematów graficznych. Jeżeli więc chcemy dokonać modyfikacji ekranu "Today" w naszym mobilnym systemie musimy wejść do :

Start > Settings > Personal > Today.

Zakładka Appearance może nam posłużyć do zmiany wyglądu naszego systemu, dzięki wybraniu odpowiadającego nam tematu. W polu Items będziemy mogli dokonać wielu innych modyfikacji takich jak grupowanie zadań, czy wyświetlanie daty. Zmianę opisu zawartego w Owner Info możemy dokonać wchodząc do :

Start > Settings > Personal > Owner Information

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest symbian ?

    Z pewnością przeglądając Internet lub też gazety, zdarzyło Ci się trafić na określenie SYMBIAN. Co to właściwie znaczy? Jest to tym, co Windows czy Linux, czyli po prostu systemem operacyjnym, jednak nie przeznaczonym dla komputera, ale telefon

  • Jak wyświetlić numer IMEI naszego telefonu?

    Prosta porada jak dowiedzieć się jaki numer IMEI ma nasz telefon. IMEI to indywidualny numer naszego telefonu komórkowego. Może być on przydatny w wypadku kradzieży, bo dzięki niemu nasz operator będzie mógł taki aparat zablokować.

  • Więcej informacji o telefonie z S60

    Podstawowe kody w S60, które pozwolą nam dowiedzieć się więcej o naszym telefonie. Za pomocą specjalnych kombinacji znaków możemy dowiedzieć się jeszcze więcej o naszym telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Modyfikacje ekranu "Today" w Windows Mobile