Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Masowa zmiana tagów w plikach muzycznych

Kategoria: Multimedia, 29 lipiec 2008, 01:19, ilość odsłon: 4855

Porada dotycząca programów do zmiany tagów, które pozwolą utrzymać większy porządek w naszej kolekcji plików muzycznych. Wielu z nas na pewno spotkało się z problemem niepoprawnie wpisanych tagów w plikach mp3.

Wielu z nas na pewno spotkało się z problemem niepoprawnie wpisanych tagów w plikach mp3. Jest to dość denerwujące, ale ręczne i pracochłonne ich poprawianie nie jest zbyt kuszącą perspektywą. Z pomocą przychodzą nam programy, które zostały stworzone właśnie do tego żeby zautomatyzować ten proces. Sporo z nich można znaleźć tutaj. Pozwolę sobie napisać szerzej o jednym z nich, rozbudowanym i do tego całkowicie darmowym Mp3tag.

Mp3tag jest dostępny na naszej stronie w polskiej wersji językowej więc nie będzie on sprawiał żadnych lingwistycznych problemów. Pozwala na zmianę tagów w wielu popularnych formatach muzycznych takich jak tytułowe mp3, ogg, czy wma. Od wielu innych przeciętnych programów tego typu odróżnia go także to, że posiada możliwość pobierania danych na temat danej płyty z internetu co jeszcze bardziej zwiększa jego funkcjonalność.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak zrobić filmik z gry?

    Porada dla wszystkich, którzy chcą stworzyć filmik z dowolnej gry. Jeżeli chcemy zrobić filmik z jakiejś gry komputerowej możemy posłużyć się prostym i intuicyjnym programem Fraps.

  • Kodeki do odtwarzania filmów

    Pliki wideo, a także filmy na nośnikach jak CD, DVD czy też Blu-ray, mają różne formaty - .avi, .mpeg, .wmv, .rm, .qt i inne.

  • Jak przyspieszyć otwieranie plików avi?

    Porada dla tych, którzy chcą w prosty sposób przyśpieszyć otwieranie plików avi. Na niektórych komputerach otwieranie plików avi powoduje znaczący wzrost obciążenia procesora. Jest to zazwyczaj spowodowane tym, że...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Masowa zmiana tagów w plikach muzycznych