Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kreator tworzenia folderu udostępnianego (Vista)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 25 styczeń 2009, 23:10, ilość odsłon: 1746

Opis narzędzia, które Vista oferuje początkującym użytkownikom. Kreator tworzenia folderu udostępnianego to narzędzie, które nie jest powszechnie znane.

Kreator tworzenia folderu udostępnianego to narzędzie, które nie jest powszechnie znane. Przydaje się przede wszystkim początkującym użytkownikom, którzy proces tworzenia takiego folderu chcieliby jak najbardziej uprościć.


Żeby skorzystać z tego narzędzia wystarczy kliknąć Start > Uruchom, a w polu "Otwórz :" wpisać Shrpubw. W tym momencie powinno się pojawić okno kreatora. Pozwala on na wybranie określonego folderu, nadanie mu nazwy i opisu oraz przyporządkowanie uprawnień, które określają kto może mieć do niego dostęp. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny, nie powinien sprawić trudności nawet początkującym użytkownikom.


­

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak wyczyścić pamięć podręczną DNS?

    Opis jak wyczyścić pamięć podręczną w której nasz system zapisuje adresy klientów DNS. W czasie serfowania po internecie w pamięci podręcznej naszego systemu są zapisywane adresy stron, które często odwiedzamy.

  • Jak zrobić kopie zapasową systemu? - XP

    Zabezpiecz się przed utratą danych na swoim pececie. Nie pozwól by twoja ciężka praca, ważne dokumenty, zniknęły przez jeden głupi błąd.

  • Zasady grupy (Win XP)

    Przydatna, mało znana aplikacja systemowa. Zasady grup to narzędzie, które pozwoli na wykonanie sporej ilości modyfikacji, które są zazwyczaj dostępne z poziomu różnych programów "tweakujących".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Kreator tworzenia folderu udostępnianego (Vista)