Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Klawisze trwałe (Win XP)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 21 lipiec 2008, 01:22, ilość odsłon: 12624

Opis wykorzystania funkcji Klawisze trwałe. Klawisze trwałe to specjalna funkcja, która pozwala na naciskanie przycisków Shift, Ctrl, Alt lub Klawisz Windows pojedynczo. Dzięki temu można przykładowo uruchomić kombinację Ctrl+Alt+Del za pomocą j

Klawisze trwałe to specjalna funkcja, która pozwala na naciskanie przycisków Shift, Ctrl, Alt lub Klawisz Windows pojedynczo. Dzięki temu można przykładowo uruchomić kombinację Ctrl+Alt+Del za pomocą jednego palca. Jest to bardzo przydatna opcja dla osób początkujących lub tych, które z różnych przyczyn są ograniczone ruchowo.

Żeby włączyć Klawisze trwałe należy wejść do Panelu sterowania >  Opcje ułatwień dostępu > Klawiatura. Teraz wystarczy wybrać opcję "Użyj funkcji KlawiszeTrwałe". W ustawieniach można uruchomić specjalny skrót (5 x shift), który pozwoli uruchomić tą opcję w dogodnym dla nas momencie.

klawiszetrwale

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak zmienić wielkość miniatur (Win XP)?

    Ciekawa modyfikacja, która pozwoli na zwiększenie rozmiaru wyświetlanych przez nasz system miniatur. Jeżeli chcemy powiększyć rozmiar wyświetlanych przez nasz system miniatur musimy dokonać prostej modyfikacji rejestru.

  • Jak przyspieszyć zamykanie Windows Vista?

    Nie wiesz jak przyspieszyć zamykanie Windows Vista? Teraz twój Vista nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Porada pozwoli Ci zoptymalizować zamykanie i działanie Windows Vista.

  • Twój Windows XP działa bardzo wolno?

    Sposób na zwiększenie wydajności systemu dzięki wyłączeniu graficznych "wodotrysków". Podstawową operacją, która pozwoli na przyśpieszenie działania naszego systemu jest wyłączenie w gruncie rzeczy niepotrzebnych, graficznych "wodotrysków".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Klawisze trwałe (Win XP)

dodał: ~xxx , 01.05.2009

całkiem przydatna opcja