Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Klawiatura usb

Kategoria: Sprzęt, 11 maj 2011, 09:57, ilość odsłon: 2485

Klawiatury USB to rozwiązanie powszechne wybierane przez użytkowników. Tego typu peryferia bez problemu podepniemy pod każdy system i komputer, dzięki czemu nie musimy kłopotać się o instalację czy też sterowniki. Dodatkowym atutem jest cena –

Logitech Media Keyboard 600

Logitech_Media_Keyboard_600

Logitech Media Keyboard 600 to klawiatura, którą kupimy (w zależności od sklepu) w przedziale cenowym 50-100 PLN. Jest to model multimedialny, wyposażony w przyciski do uruchamiania aplikacji oraz klawisze multimedialne. W dodatku jest dość cicha i posiada ergonomiczną budowę.


Microsoft Sidewinder X6 (AGB-000)

Microsoft_Sidewinder_X6__AGB_000_

Jeśli ktoś ma zapas gotówki, może zainteresować się kosztującą około 200 złotych klawiaturą Microsoft Sidewinder X6 (AGB-000). Skąd taka cena? Przede wszystkim dlatego, że jest to model dwuczłonowy – klawiaturę numeryczną można odczepiać i montować zarówno po prawej, jak i lewej stronie. To sprzęt dedykowany dla graczy – mamy tu dwa tryby, a nadto możemy definiować makra podczas gry! Użytkownik może również ustawić moc podświetlenia klawiszy oraz tworzenie profili.


Logitech Classic Keyboard 200

ogitech_Classic_Keyboard_200

Mniej wymagający, przyzwyczajenie do multimedialnej „klasyki” użytkownicy mogą zainwestować kwotę poniżej 80 złotych w Logitech Classic Keyboard 200. Jest to odporna na zalanie klawiatura, która przyda się osobom głównie piszącym. Oczywiści i grać też z jej pomocą można, choć nie oferuje tylu funkcji co poprzednia. Pracuje dość cicho i łatwo się ją czyści.


Hama Slimline SL570

Hama_Slimline_SL570

W tej samej kwocie możemy nabyć model Hama Slimline SL570. To dobrej jakości klawiatura, często porównywana do laptopowej. Ma gumowaną podstawę, co sprawia, że nie przesuwa się w trakcie intensywnego pisania, pracuje dość cicho, a ponadto wyposażono ją w liczne klawisze funkcyjne. Zwraca też uwagę ergonomia klawiszy.

Inne porady z tej kategorii:

  • Przyśpieszenie pracy dysku twardego (Win XP)

    Porada opisująca jak stworzyć bufor dla naszego dysku w pamięci komputera. Jeżeli nasz dysk twardy chodzi za wolno możemy spróbować go przyśpieszyć.

  • Jak podkręcić procesor w biosie?

    Podkręcanie procesora zwie się inaczej „overclocking”. Po co wykonuje się takie operacje? Otóż służą one zwiększaniu parametrów wydajnościowych. Musimy w tym celu dokonać ingerencji w zaawansowane ustawienia sprzętu.

  • Co to jest iPad?

    W 2010 roku firma Apple wypuściła na rynek kolejną nowinkę techniczną swojego autorstwa, a mianowicie tablet o nazwie iPad.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Klawiatura usb