Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Katalogowanie multimedialnych zbiorów

Kategoria: Multimedia, 29 lipiec 2008, 01:29, ilość odsłon: 1693

Porada opisująca programy umożliwiające katalogowanie naszych multimedialnych zbiorów. Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych (a do tego darmowych i po polsku) programów, które zostały stworzone specjalnie do katalogowania naszych przer

Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych (a do tego darmowych i po polsku) programów, które zostały stworzone specjalnie do katalogowania naszych przeróżnych zbiorów. Takie aplikacje przydadzą się nie tylko zagorzałym kolekcjonerom bo chyba każdy z nas posiada swoją własną półkę z ulubionymi filmami na DVD.

Jednym z ciekawszych programów do katalogowania filmów jest Ant Movie Catalog, który posiada również polską wersję językową. Pozwala on na niezwykle szczegółowe opisywanie swoich zbiorów jak i korzystanie z serwisów www (w tym także polskich) w celu znajdowania informacji o danej pozycji.

Program posiada rozbudowane możliwości eksportu naszej kolekcji do pliku html, xml, czy nawet bazy sql. Wachlarz różnorodnych opcji zaspokoi na pewno każdego zbieracza.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak naprawić głos w komputerze?

    Od czas do czasu może nas spotkać nieprzyjemne zdarzenie – głos nagle przestaje wydobywać się z głośników, również w słuchawkach zalega głucha cisza. Co robić w takiej sytuacji? Przyczyn braku głosu może być kilka.

  • Twarda spacja w programie Word

    Wiele z osób, które nawet na co dzień używają edytora Word, z pewnością nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieją w nim dwa rodzaje spacji – miękka i twarda.

  • Najlepszy program do odtwarzania filmów

    Każdy użytkownik posiada filmy i filmiki na swoim twardym dysku, więc odtwarzacza plików wideo jest mu niezbędny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Katalogowanie multimedialnych zbiorów