Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jakie urządzenie wielofunkcyjne kupić?

Kategoria: Sprzęt, 10 maj 2011, 14:04, ilość odsłon: 2409

Urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt nie tylko przeznaczony do biur czy firm. Każdemu użytkownikowi przydać się może skaner, ksero czy też oczywiście drukarka w jednej obudowie. Tym bardziej, że ich ceny nie są duże, a najtańsze kosztują już

Brother MFC-J615W

 

Brother_MFC_J615W


Brother MFC-J615W kupimy za kwotę od 500 złotych. Jest to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne kolorowe, więc pod obudową znajdziemy cztery wkłady – czarny, karmazynowy, turkusowy oraz żółty. Urządzenie to doskonale nada się zarówno do druku zdjęć i grafik, jak też i dokładnego kserowania materiałów czy też robienia dokumentów. Zarówno w czerni i bieli, jak i kolorze rozdzielczość wynosi 1200 x 6000 dpi. Szybkość pracy to 28 stron kolorowych na minutę i 32 czarno-białe. Dodatkowo mamy tu wbudowany faks z możliwością zapisania 100 numerów szybkiego wybierania.

Xerox WorkCentre 3210

 

Xerox_WorkCentre_3210


Jeśli zaś szukamy urządzenia wielofunkcyjnego stricte pod działalność biurową, polecić można nieco droższy Xerox WorkCentre 3210. Cena zaczyna się od 800 złotych, ponieważ to urządzenie laserowe. Drukuje 24 strony na minutę, zaś ich rozdzielczość to 600 x 600 dpi. Skaner natomiast posiada aż 4800 x 4800 dpi, czyli idealnie przeniesie na komputer każdy dokument. Także mamy tu faks, mieszczący aż 200 numerów, a dodatkowo urządzenie jest przystosowane do pracy w sieci.

Panasonic KX-MB2000PDB

 

Panasonic_KX_MB2000PDB


Można polecić także Panasonic KX-MB2000PDB. To wielofunkcyjne urządzenie laserowe mono, a więc czarno-białe. Kosztuje w związku z tym nieco taniej niż poprzednie (około 400-500 złotych), a zapewni nam druk w rozdzielczości 600 x 600 dpi, skan 600 x 1200, pracę w sieci oraz 24 drukowane lub kopiowane strony na minutę.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak napełnić tusz do drukarki?

    Oryginalne tusze do drukarki potrafią czasem kosztować ponad 100 złotych, jednakże wiele firm i sklepów oferuje całe zestawy do ich napełniania, za które zapłacimy nieco mniejsze pieniądze, a jakość druku pozostaje taka sama. Niektórym użytk

  • Jak przyspieszyć start systemu?

    Denerwuje Cię wolne uruchamianie komputera? Masz już dość czekania aż uruchomi się komputer? Chciałbyś aby włączanie komputera trwało znacznie mniej czasu? W tej krótkiej poradzie opiszemy sposób jak przyspieszyć start systemu.

  • Temperatura procesora - jak obniżyć?

    Zastanawiasz się czy twój laptop czy pecet nie przegrzewa się za bardzo. Jeśli myślisz, że coś jest nie tak przeczytaj i dowiedz się jak temu zaradzić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jakie urządzenie wielofunkcyjne kupić?