Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jakie słuchawki nauszne?

Kategoria: Sprzęt, 13 maj 2011, 09:35, ilość odsłon: 2342

Dobre słuchawki gwarantują nam świetne wrażenia podczas słuchania muzyki, grania w gry czy też oglądania filmów na komputerze, laptopie, czy urządzeniu mobilnym. Jakie kupić najlepiej, aby mieć komfortowe audio? Skupimy się na słuchawkach nau

Philips SHP 2500

 

Philips_SHP_2500


Na przykład Philips SHP 2500 – słuchawki pomyślane dla wygody i najczystszego możliwego dźwięku. Mamy tu wygodną regulację pałąka, możliwości regulacji brzmienia, a także podbite basy, dzięki czemu dźwięk nabiera głębi. Zdecydowanie jest to jeden z najciekawszych i najlepszych tanich modeli.

Koss KTX 8

 

Koss_KTX_8


Jeśli ktoś jednak woli nieco mniejsze gabarytowo, można polecić Koss KTX 8. Kosztuja nieco ponad 50 złotych. Zalety? Przede wszystkim możliwość ich „złamania” – dzięki czemu po słuchaniu możemy je schować do kieszeni. Oprócz tego mają także wygodną regulację głośności na przewodzie.

Creative HS-600

 

Creative_HS_600


Jeśli chcemy używać słuchawek nausznych do słuchania telewizji, polecić można Creative HS-600. Mają one fabryczny kabel długości 2,5 m, więc spokojnie zasiądziemy w fotelu przed ekranem. Tutaj także mamy regulację na kabelku, co odciąża nas od konieczności ściszania głośności pilotem. Dodatkowo jest tu wbudowany mikrofon, co z pewnością zainteresuje graczy, mogących dyskutować ze sobą w czasie rozgrywek.

Pioneer SE-M290

 

Pioneer_SE_M290


Ostatnim polecanym modelem jest Pioneer SE-M290, który kosztuje około 100 złotych (w zależności od sklepu). Model ten ma jedną ważną funkcję – jest dość lekki, więc głowa nie męczy się nawet po parogodzinnym używaniu. Oczywiście jakość dźwięku jest tu dość wysoka, co z pewnością zadowoli każdego miłośnika dobrego udźwiękowienia. Można polecić je zarówno do muzyki techno, jak i klasycznej – brzmienie będzie w każdym wypadku świetne.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak działa procesor?

    Gdyby porównać komputer do ciała, to procesor należałoby nazwać jego mózgiem. Ten niewielki, najczęściej krzemowy element decyduje o przebiegu całej pracy na naszym sprzęcie. Jak działa procesor?

  • Jak skanować zdjęcia?

    Jeżeli pracujemy w biurze, konieczność skanowania dokumentów i zdjęć pojawia się dość często. Jak skanować zdjęcia, aby były oddane w jak najlepszej jakości?

  • Co to jest karta graficzna?

    Lapidarna odpowiedź na pytanie o to, co to jest karta graficzna, jest bardzo prosta: jest to element komputera, który odpowiedzialny jest za odpowiednie przetwarzanie grafiki na potrzeby wyświetlacza komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jakie słuchawki nauszne?