Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jaki pad do PC?

Kategoria: Sprzęt, 10 maj 2011, 13:48, ilość odsłon: 3612

Grają na komputerze przeważnie używamy do zabawy zestawienia klawiatura + myszka, a czasem jest to samo myszka bądź klawiatura. Jeśli jednak ktoś dużo czasu spędza grając w gry na konsolach jak PlayStation 3 czy też Xbox 360, z pewnością przy

Speedlink 360 Style

 

Speedlink_360_Style


Pierwszy z nich to Speedlink 360 Style. Jak sugeruje to sama nazwa, wykonano go na podobieństwo pada używanego w Xbox 360. Posiada identyczne rozmieszczenie przycisków oraz analogowe drążki. Aby nie wyślizgiwał się z dłoni, pokryto go silikonową powierzchnią. Nie brak tu takich atrakcji jak dostęp do funkcji (analogowa, cyfrowa i turbo) czy wibracje (Force Vibration). Jego koszt to 80 pln.

Logitech Wireless Gamepad F710

 

Logitech_Wireless_Gamepad_F710


Dwukrotnie drożej kosztuje Logitech Wireless Gamepad F710. Głownym powodem jest bezprzewodowość kontrolera, dzięki któremu musimy siedzieć sztywno przy komputerze, a rozsiąść się wygodnie w fotelu i grać. Dodatkowych przeżyć dostarcza sprężenie zwrotne z wibracjami. Jak to działa? Po prostu podłączamy mały odbiornik do portu USB komputera bądź laptopa i już. Oczywiście układ przycisków i gałki są identyczne, jak w konsolowym padzie.

Logitech Dual Action Gamepad

 

Logitech_Dual_Action_Gamepad


Ostatnia propozycja to Logitech Dual Action Gamepad. Kupimy go poniżej 100 złotych, zaś daje możliwość samodzielnego programowania aż dwunastu przycisków akcji, a także analogowych joysticków. Mamy tu D-Pad, a do sprzętu dołączone jest oprogramowanie, które pozwala na stworzenie kilku profili użytkowników. Dzięki temu możemy stworzyć różne programy do różnych gier, co zaoszczędzi nam mnóstwo czasu na programowaniu za każdym razem przycisków. 

Inne porady z tej kategorii:

  • Jaką drukarkę kupić?

    Drukarka jest sprzętem peryferyjnym komputera, który przydaje się zarówno w domu, jak też i w pracy. Aktualnie na rynku mamy olbrzymi ich wybór – są modele kosztujące nawet i 100 złotych, ale też i drukarki, za które możemy dać nawet 1000.

  • Jaka drukarka atramentowa?

    Drukarka atramentowa przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba drukować przede wszystkim tekst. Jednak jaka drukarka atramentowa z istniejących na rynku jest najbardziej ekonomiczna i ma największą wydajność? Istnieje sporo interesujących modeli, z

  • Jak połączyć dwa komputery?

    Połączenie dwóch komputerów to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli mamy duże ilości danych do przerzucenia lub też chcemy pograć z kimś w gry multiplayer. Aby tego dokonać, musimy mieć kabel cross-over.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jaki pad do PC?