Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak zwiększyć liczbę miejsca na pulpicie?

Kategoria: Pozostałe, 18 lipiec 2008, 14:50, ilość odsłon: 3772

Porada dla tych, który mają za dużo ikon na pulpicie. Jeżeli na naszym pulpicie zalega bardzo wiele ikon, a nie chcemy zmieniać tego stanu rzeczy możemy posłużyć się prostą sztuczką, która pozwoli na zwiększenie ilości miejsca na pulpicie.

Jeżeli na naszym pulpicie zalega bardzo wiele ikon, a nie chcemy zmieniać tego stanu rzeczy możemy posłużyć się prostą sztuczką, która pozwoli na zwiększenie ilości miejsca na pulpicie.

W tym celu klikamy drugim przyciskiem myszy na pulpit i wybieramy opcję Właściwości > Wygląd > Zaawansowane. Teraz należy zmodyfikować dwa parametry z rozwijanego menu "Element". Są nimi Rozmieszczenie ikon (pionowe) i Rozmieszczenie ikon (poziome). Poprzez zmniejszenie wartości tych dwóch zmiennych będziemy mogli "upchnąć" na naszym pulpicie o wiele więcej ikon.

Przykład :

pulpit

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest Minecraft?

    Wśród graczy popularną nazwą na gry nieliniowe jest określenie sandbox, i jedną z gier typu sandbox jest gra Minecraft.

  • Jak sprawdzić wersję Bios-u? (XP)

    Prosta porada mówiąca o tym jak sprawdzić wersję BIOS-u, którą się posiada. Sprawdzanie wersji naszego Bios-u może być ważne przy dokonywaniu jego aktualizacji. Jest kilka sposobów żeby ją poznać.

  • Co to jest programowanie obiektowe?

    Nie tylko programiści mogą od czasu do czasu napotkać w artykułach czy też tekstach termin „programowanie obiektowe”. Co ono właściwie oznacza? Wyjaśniamy to poniższym tekście, który adresowany jest nie tylko do osób, zajmujących się pro


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak zwiększyć liczbę miejsca na pulpicie?