Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak zrobić zrzut ekranu?

Kategoria: Multimedia, 01 lipiec 2008, 11:22, ilość odsłon: 8954

Szybki i prosty sposób na zrobienie zrzutu z naszego ekranu. W tym celu możemy posłużyć się prostym, darmowym programem Irfan View. Uruchamiamy apli­kacj­ę i z menu Options wybieramy opcję Capture/Screensh­ot.

W tym celu możemy posłużyć się prostym, darmowym programem Irfan View. Uruchamiamy apli­kacj­ę i z menu Options wybieramy opcję Capture/Screensh­ot.


­


Ukaże się nam okno w którym będziemy mogli zdefiniować odpowiedni skrót klawiszowy, który pozwali na zrobienie screenshota. Możemy również wybrać, czy chcemy zrobić zrzut całego pulpitu, czy też aktywnego okna. Przydatną opcją jest również ukrycie kursora myszki z tworzonego zrzutu.


­capture2

­

­

Inne porady z tej kategorii:

  • Video ts odtwarzanie

    Foldery VIDEO_TS możemy spotkać na płytach VCD, DVD, a także po przerzuceniu nagranego filmiku z aparatu cyfrowego lub też kamery wideo.

  • Kodeki do odtwarzania filmów

    Pliki wideo, a także filmy na nośnikach jak CD, DVD czy też Blu-ray, mają różne formaty - .avi, .mpeg, .wmv, .rm, .qt i inne.

  • Jak zrobić napisy w filmie?

    Nie wiesz jak zrobić napisy do filmu? Ta porada przyda Ci się, ponieważ dowiesz się jak zrobić fajne napisy do filmów. Zanim zaczniesz robić samodzielnie napisy do filmów skorzystaj z naszej porady.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak zrobić zrzut ekranu?