Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak zmienić zdjęcie na nk?

Kategoria: Internet, 23 sierpień 2011, 13:54, ilość odsłon: 1919

Chcąc podzielić się plikami graficznymi z innymi użytkownikami serwisu, stajemy przed potrzebą zmiany na przykład jednego zdjęcia głównego na inne.

Zdjęcie dodajemy wybierając w pasku na górze Profil, zaznaczamy, w którym albumie się będzie znajdowało, następnie wybieramy dodaj zdjęcie. To jednak jeszcze nie rozwiązuje kwestii tego, w jaki sposób zmienić zdjęcie na nk? W tym celu musimy przejść do galerii. Znowu klikamy na profil, tym razem wybieramy – opcję „Galeria”. Jesteśmy w miejscu, gdzie znajdują się nasze wszystkie albumy, a w nich zdjęcia jakie dodaliśmy do tej pory.

Aby zmienić zdjęcie na nk musimy wybrać album, w którym znajduje się to zdjęcie, które akurat w tym momencie chcemy, by było naszym awatarem (głównym zdjęciem profilu). Otwieramy ten album i szukamy zdjęcia, które mamy na myśli. Kiedy już je znajdziemy, musimy wejść do jego edycji. Nad każdym ze zdjęć znajdują się trzy ikony - ołówek, X (usuwa zdjęcie, możemy zdjęcia, które są już nieaktualne usunąć na stałe) i strzałka (dzięki niej możemy przenieść zdjęcie z jednego albumu do drugiego). Nas interesuje ołówek, to on służy do edycji zdjęcia, co jest niezbędne by zmienić zdjęcie na portalu nk.pl. Klikamy na niego. Tutaj możemy zmienić album, stworzyć nowy i dać opis do zdjęcia. Kilka słów o zdjęciu powinno wystarczyć, nie jest to jednak konieczne i zdjęcie może zostać bez opisu. Pod ramką przeznaczoną na opis znajdują się dwa pola do zaznacznia. Pierwsze to - Ustaw jako awatar (zdjęcie główne), a drugie - Ustaw jako miniaturkę albumu. Znaczamy opcję, która nam pasuje. Jeżeli chcemy zmienić zdjęcie na nk to zaznaczamy po prostu - Ustaw jako awatar (główne zdjęcie).
Po znaczeniu klikamy przycisk zapisz.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak przyspieszyć transfer

    Czy transfer Internetu da się zwiększyć? Owszem, jest to możliwe, musimy jednak pamiętać, że i tak nie osiągnie on ilości większej, niż podawana przez dostawcę.

  • Co to jest IP?

    Prawdopodobnie większość z nas chociaż raz zetknęła się z pojęciem IP. Co to jest IP?

  • Jak sprawdzić swój adres ip?

    Porada o tym jak w szybki sprawdzić przypisany naszemu komputerowi adres ip. Żeby sprawdzić nasz adres ip wystarczy kliknąć Start > Uruchom,a w polu "Otwórz"...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak zmienić zdjęcie na nk?