Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak założyć konto na allegro?

Kategoria: Internet, 18 sierpień 2011, 13:12, ilość odsłon: 803

Allegro to w dzisiejszych czasach miejsce, gdzie bez wychodzenia z domu możemy kupić prawie wszystko.

Kolejną zaletą tego serwisu jest to, że przez allegro możemy również sprzedawać. W tym celu należy tylko i wyłącznie zarejestrować się na allegro i założyć własne konto. Jak założyć konto na allegro? Sprawa jest bardzo prosta i składa się tylko z kilku kroków. Po pierwsze należy wypełniać formularz rejestracyjny. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe podanie adresu mailowego, ponieważ do potwierdzenia zakończenia procesu rejestracji wymagane jest uruchomienie linka wysłanego właśnie na nasz adres mailowy. Podczas wypełniania formularza niektóre pola należy wypełnić obowiązkowo (te zaznaczone gwiazdką) a reszta jest opcjonalna. Allegro zwraca również uwagę na to, czy jesteś pełnoletni. Jeśli nie masz jeszcze ukończonych osiemnastu lat, to nie powoduje to żadnych ograniczeń. Przy twoim nicku widnieje jedynie ikonka junior.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza należy przekierować się na swojego mejla w celu weryfikacji konta. Aby to zrobić należy jedynie kliknąć w link wysłany nam przez allegro. Jest to zrobione z myślą o użytkownikach aby uniknąć sytuacji, że ktoś zakłada konto na nasze nazwisko. Kolejnym krokiem w odpowiedzi na pytanie jak założyć konto na allegro jest wybranie nazwy użytkownika i hasła . Przed wyborem należy bardzo dokładnie się zastanowić, ponieważ w przyszłości nie ma możliwości zmiany tych danych. Pełna aktywacja konta dokonuje się po zakupie przez nas jednego przedmiotu z jakiejkolwiek aukcji. Po zakupie tego jednego przedmiotu możesz już w pełni aktywować konto i korzystać ze wszystkich opcji allegro.
Teraz kiedy wiemy już jak założyć konto na allegro, nie pozostaje nic innego jak to zrobić.

Inne porady z tej kategorii:

  • Znacznik ALT w HTML

    ALT w dokumentach HTML to atrybut, który powinno się umieszczać przy wprowadzaniu elementów IMG i AREA.

  • Historia Internetu w Polsce

    Do Polski wynalazek world wide web zawędrował dopiero na początku lat 90, tak więc historia Internetu w Polsce nie jest długa w porównaniu do historii Internetu światowego.

  • Wszystko o ustawianiu czcionki za pomocą arkuszy CSS

    Wielkość tekstu, umiejętne korzystanie z nagłówków, wybijanie istotnych fragmentów, linki do innych stron czy fragmentów artykułu są bardzo istotnymi elementami, wpływając­ymi na przejrzystość, atrakcyjność i wartość merytoryczną stron


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak założyć konto na allegro?