Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak zainstalować skypa?

Kategoria: Narzędzia, 09 czerwiec 2011, 09:00, ilość odsłon: 4334

Skype to bardzo popularna, darmowa aplikacja do prowadzenia rozmów audio oraz audiowizualnych z innymi posiadaczami tego programu.

Możemy do nich dołączyć w każdej chwili, pobierając instalator aplikacji z tej właśnie strony i wykonując następujące czynności.

Instalacja Skype

Klikamy w plik instalacyjny dwukrotnie, co uruchamia okienko z powitaniem oraz wyborem języka.  Musimy zaznaczyć, że przeczytaliśmy i zaakceptowali umowę licencyjną, a następnie możemy kliknąć Instaluj.

jak zainstalować skype?

Możemy teraz założyć swoje konto w Skype. CO prawda pierwsze pole to imię oraz nazwisko, ale nie musimy go wypełniać . Natomiast trzeba wpisać wybraną nazwę użytkownika oraz ustalić sobie hasło. Następnie znowu potwierdzamy zgodę na warunki i klikamy Dalej.

jak zainstalować skype?

Instalacja przebiega dość szybko, więc już po chwili Skype jest gotowy do użycia. Logujemy się do niego za pomocą podanej nazwy użytkownika oraz hasła. Możemy teraz zadzwonić testowo do robota, aby sprawdzić, jak działa nasz mikrofon. Mamy go od razu na liście kontaktów (jeszcze pustej).

Dzwonimy i wykonujemy polecenia podawane nam przez głos.
Skype w wersji darmowej służy połączeniom z innymi użytkownikami programu, jednak można zakupić konto Premium, pozwalające na dzwonienie dzięki programowi na telefony komórkowe, stacjonarne oraz wysyłanie MMS i SMS za pośrednictwem programu. Pozwala to także na aktywację niedostępnych dla darmowych użytkowników funkcji, jak na przykład poczta głosowa. Wszelkie ceny i stawki podane są na stronie producenta, więc radzimy zajrzeć tam po więcej informacji na temat. Strona jest polskojęzyczna, więc nie będzie potrzeba żadnych tłumaczeń.

Oczywiście aby prowadzić rozmowy wideo potrzebujemy nie tylko mikrofonu, ale i kamery wideo. Jej wybór pozostaje w gestii użytkownika.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak zmienić rozmiar setki zdjęć w minutę?

    Potrzebujesz miniaturek obrazków, a nie wiesz jak zmniejszyć rozmiar oryginalnych zdjęć? Zapraszamy do lektury porady w której opiszemy jak to zrobić i pokażemy przydatny program do przeróbki zdjęć.

  • Sfc.exe – jak używać tego narzędzia?

    SFC (System File Check) to mało znane narzędzie systemu Windows XP, o którym pojecie mają tylko specjaliści.

  • Ivona

    Syntezator mowy IVONA to aplikacja, dzięki której mamy możliwość używania komputerowego lektora. Może on odczytywać zarówno napisy w filmach, jak też i czytać zadany mu tekst.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak zainstalować skypa?