Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak zainstalować Automapę?

Kategoria: Narzędzia, 08 czerwiec 2011, 09:31, ilość odsłon: 4992

AutoMapa to dość użyteczny program, który przydaje się wszystkim kierowcom podczas jazdy.

Przeznaczony jest on do urządzeń głównie dla urządzeń przenośnych, ale nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować go na komputerze stacjonarnym, czy też laptopie. Jak tego dokonać?

Instalacja Automapy na PC

jak zainstalować automapę?

Zaczynamy od włożenia do napędu płyty z instalatorem. Następnie postępujemy według instrukcji programu instalacyjnego – wybieramy język, instalację, potem zaznaczamy zgodzenie się na warunki i przechodzimy dalej. Wybieramy, gdzie Automapa ma zostać zainstalowana. Widzimy wybór pomiędzy trzema miejscami:  PocketPC/WinMobile/WinCE dotyczy instalacji systemu na urządzeniu przenośnym oraz karcie pamięci w czytniku komputera, wybór PC/Tablet PC oznacza przeprowadzenie instalacji programu AutoMapa na komputerze, na którym uruchomiony został proces instalacji, natomiast wybranie Czytnik kart powoduje aktualizacje programu AutoMapa na karcie umieszczonej w czytniku. Oczywiście nas interesuje druga opcja, którą wybieramy. Potem klikamy na DALEJ.

jak zainstalować automapę?

Kolejnym krokiem jest wybranie miejsca instalacji na twardym dysku. Następnie wybieramy dodatkowe języki instalacji, a także kolejne komponenty oprogramowania, jak głosy, którymi odczytywane są informacje, czy też skórki. Ostatnim krokiem jest wybór mapy do instalacji – pokazują nam się wszystkie aktualnie dostępne w naszej wersji programu. Po zaznaczeniu klikamy „Dalej”. Potem mapę rejestrujemy – niezbędne będzie połączenie z siecią – i wybieramy obszar mapy. Ostatnim krokiem jest odczekanie, aż pliki zostaną skopiowane. I to już wszystko – AutoMapa jest gotowa do użycia na wybranym przez nas urządzeniu. Pamiętajmy też o regularnym wykonywaniu aktualizacji, dzięki czemu drogi pokazywane przez program zawsze będą doskonale odwzorowywać rzeczywisty stan rzeczy. Pamiętajmy też, że dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu da się podłączyć GPS do laptopa. Jeśli więc mamy na im AutoMapę, możemy zabrać ze sobą w drogę.

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak zainstalować Automapę?