Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak wyłączyć podpisy miniatur (Win XP)?

Kategoria: Systemy Operacyjne, 20 lipiec 2008, 23:24, ilość odsłon: 2034

Porada dla tych, którzy chcą poprawić funkcjonalność i estetykę swoich folderów ze zdjęciami. Jeżeli korzystamy z widoku miniatur i nie chcemy żeby pod nimi pojawiały się nazwy plików możemy zastosować prostą sztuczkę.

Jeżeli korzystamy z widoku miniatur i nie chcemy żeby pod nimi pojawiały się nazwy plików możemy zastosować prostą sztuczkę.

W danym folderze wystarczy wejść w menu Widok i wybrać opcję miniatury z wciśniętym shiftem. Teraz możemy cieszyć się widokiem miniatur bez nazw plików i folderów. Porada ta działa również w drugą stronę co może być przydatne jeżeli włączyliśmy tą opcję przez przypadek.

Jeżeli już jesteśmy przy temacie miniatur to przydatna może być również porada o tym jak je powiększyć.Inne porady z tej kategorii:

  • Aktualizacja Windows XP – jak skutecznie ją wykonać?

    Choć Windows XP wyszedł w 2001 roku, to jednak po dziś dzień cieszy się on dużą popularnością na świecie i używany jest przez miliony użytkowników. Dlatego też wciąż wychodzą jego aktualizacje, łatki i inne tego typu dodatki.

  • Zbędne usługi (Vista)

    Przyśpieszamy Vistę. Jedną z form optymalizacji Visty jest dostosowanie uruchamianych usług do własnych potrzeb. Okazuje się, że wiele z nich jest całkowicie niepotrzebnych.

  • Kalendarz Windows 7 – w jaki sposób z niego korzystać?

    Kalendarz w systemach Windows 7 to dość pożyteczna aplikacja, która podaje nam aktualny czas i datę. Niestety, nie ma tu żadnych opcji organizera, a więc nie możemy przypisać jakiegoś terminu do konkretnego wydarzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak wyłączyć podpisy miniatur (Win XP)?