Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak wyłączyć pocztę głosową?

Kategoria: Pozostałe, 16 wrzesień 2011, 11:17, ilość odsłon: 3574

Każdy chyba przeżył chwile zdenerwowania, kiedy dzwoniąc do znajmego, złapała nas poczta głosowa.

Poradę dotyczącą wyłączania poczty głosowej, możemy zacząć od odpowiedzenia na pytanie, czym jest poczta głosowa. Otóż jest to automatyczny serwis przekierowujący osobę dzwoniącą na dany numer na automatyczną nagrywarkę, gdzie mogą oni zostawić swoją wiadomość.

To, jak wyłączyć pocztę głosową, zależy od sieci, w której mamy telefon. Jako pierwszy punkt sprawdźmy, w jaki sposób wyłączyć pocztę głosową w sieci Orange. W tym celu przede wszystkim należy zalogować się na stronie Orange a następnie włączyć panel obsługi klienta. Tam wyszukujemy zakładkę z usługami i tam znajdują się informacje na temat poczty głosowej i tam można ją wyłączyć. Przejdźmy teraz do sieci Plus. Jest to w tym przypadku nieco szybsza operacja. Wystarczy w nasz telefon wpisać odpowiedni kod: który brzmi *122*00# i gotowe - nasza poczta nie będzie już uprzykrzała życia innym. W przypadku telefonów w sieci Era sprawa jest podobna do plusa. W tym przypadku również jedyne co należy zrobić to wpisać na klawiaturze naszego telefonu odpowiedni kod blokujący pocztę głosową. Kod ten brzmi: ##002#.

I gotowe. W siecie telefonii Heyah działa ten sam kod, co w przypadku ery. Pozostało nam odpowiedzieć na pytanie, jak wyłączyć pocztę głosową w sieci Play. Otóż w ten sam sposób co w sieci Era oraz Heyah. W każdym z tych przypadków istnieje opcja alternatywna. Zawsze bowiem można w naszej telefonicznej książce adresowej wyszkukać numer do sieciowego biura obsługi i poprosić konsultanta o wyłączenie poczty głosowej.

Inne porady z tej kategorii:

  • Odtwarzanie plików amr

    AMR to skrót od angielskich słów Adaptive Multi-Rate i jest formatem kompresji plików audio. Stosuje się go zwłaszcza w urządzeniach mobilnych (GSM i UMTS).

  • Co to jest Tibia?

    Gry MMORPG – czyli Massive Multiplayer Online Role Playing Game – cieszą się niezwykłą popularnością w sieci internetowej.

  • Jak rozliczyć PIT 2009?

    Każdy w Nowym Roku próbuje już zapomnieć o tym co było i skupić się na przyszłości, jednak nie jest to takie proste.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak wyłączyć pocztę głosową?