Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak wyłączyć funkcję raportowania błędów (Win XP, Vista)?

Kategoria: Systemy Operacyjne, 20 lipiec 2008, 23:15, ilość odsłon: 4809

Porada opisuje modyfikację, która pozwala na wyłączenie uciążliwego komunikatu o raportowaniu błędów. Raczej nieczęsto zdarza się żeby przeciętny użytkownik Windowsa raportował błędy do twórców tego systemu.

Raczej nieczęsto zdarza się żeby przeciętny użytkownik Windowsa raportował błędy do twórców tego systemu. W prosty sposób możne jednak wyłączyć komunikat, który oferuje nam taką możliwość.

Żeby to zrobić należy kliknąć drugim przyciskiem myszy na Mój komputer i wybrać opcję Właściwości > Zaawansowane > Raportowanie błędów. Teraz wystarczy wybrać opcję "Wyłącz opcję raportowania błędów". Mamy tutaj również możliwość powiadamiania o błędach krytycznych lub nawet wybrania programów których opcja ta będzie dotyczyć.

raportowanie

Inne porady z tej kategorii:

  • Przenoszenie plików z Moich dokumentów

    Folder Moje dokumenty zajmuje zbyt dużo miejsca? Jeżeli nasz folder Moje dokumenty rozrósł się do pokaźnych rozmiarów możemy przenieść jego zasoby tak żeby aplikacje, które się do nich odnoszą mogły je bez problemu odnaleźć w nowym miejsc

  • Sprawdzanie poprawności plików systemowych (Win XP)

    Porada jak w prosty sposób sprawdzić czy pliki systemowe Windows XP są poprawne. Windows XP ma narzędzie, które pozwala na zdiagnozowanie czy wszystkie chronione pliki naszego systemu są nienaruszone i oryginalne.

  • Co to jest system operacyjny?

    System operacyjny to dla laików dość tajemnicze pojęcie, które nierozłącznie kojarzy się z komputerem, ale z trudem przychodzi im podanie jego definicji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak wyłączyć funkcję raportowania błędów (Win XP, Vista)?

dodał: ~ Internauta , 26.11.2015

w jaki sposób zlikwidować uporczywe komunikaty o raportowaniu błędów ?