Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak wyłaczyć dźwięk modemu?

Kategoria: Sprzęt, 30 lipiec 2008, 00:56, ilość odsłon: 2464

Prosta porada mówiąca o tym jak spowodować żeby nasz modem milczał w czasie łączenia internetem. Jeżeli cały czas korzystasz z modemu (wbrew pozorom sporo jest jeszcze takich ludzi w Polsce)...

Jeżeli cały czas korzystasz z modemu (wbrew pozorom sporo jest jeszcze takich ludzi w Polsce) możesz w prosty i szybki wyciszyć denerwujące dźwięki, które generuje on w czasie łączenia z internetem.

Żeby to zrobić należy wejść do Panelu sterowania > Opcje telefonu i modemu. Następnie przechodzimy na kartę Modem i w nowo otwartym oknie będziemy mieli możliwość wyregulowania "Siły głosu głośnika" za pomocą odpowiedniego suwaka. W zależności od modemu może istnieć jedynie opcja jego włączenia lub wyłączenia.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak podkręcić procesor w biosie?

    Podkręcanie procesora zwie się inaczej „overclocking”. Po co wykonuje się takie operacje? Otóż służą one zwiększaniu parametrów wydajnościowych. Musimy w tym celu dokonać ingerencji w zaawansowane ustawienia sprzętu.

  • Najlepszy netbook-jaki wybrać?

    Na pytanie: jakie jest najlepszy netbook na świecie?, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Każdy użytkownik oczekuje od sprzętu czego innego – jeden chce, aby był dobry do programów biurowych, inny potrzebuje go do Internetu, jeszc

  • Co to jest pulpit?

    Niniejszy artykuł poświęcony jest odpowiedzi na pytanie "Co to jest pulpit?"


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak wyłaczyć dźwięk modemu?