Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak wyłączyć autouzupełnianie w IE?

Kategoria: Internet, 25 styczeń 2009, 21:44, ilość odsłon: 6340

Porada dla początkujących użytkowników chcących wyłączyć opcję autouzupełniania w przeglądarce Internet Explorer. Autouzpełnianie jest przydatną i wygodną opcją. Pozwala na automatyczne zapamiętywanie danych...

Autouzpełnianie jest przydatną i wygodną opcją. Pozwala na automatyczne zapamiętywanie danych wprowadzanych do różnych formularzy w czas serfowania po internecie.


Ze względów bezpieczeństwa warto jednak wyłączyć tę opcję lub chociazby ją ograniczyć. Jeżeli posiadamy przeglądarkę Internet Explorer to możemy to zrobić wybierając z jej menu pozycję Narzędzia > Opcje internetowe. Następnie odszukujemy zakładkę Zawartość i tam klikamy na przycisk Ustawienia w polu Autouzupełnianie.


W oknie, które powinno się przed nami pojawić mamy możliwość wybrania informacji, które będą brane pod uwagę przez Autouzupełnianie. Na pewno warto "odhaczyć" pole "Nazwy użytkowników i hasła w formularzach".


­

Inne porady z tej kategorii:

  • Tekst w SQL - jak umieścić na stronie tekst umieszczony w bazie danych

    Bazy danych mogą zawierać wiele tabel, grupujących różne typy danych (np. typu integer – liczba, varchar czy text – tekst) uporządkowanych w odpowiednich kolumnach.

  • Jak sprawdzić IP?

    IP czyli Internet Protocol jest to protokół służący do komunikacji w sieci komputerowej, w szczególności w sieci Internet.

  • Panic Button - dodatek do Firefoxa

    Dodatek dzięki któremu możemy uniknąć wielu kłopotów. Jeżeli lubimy umilać sobie czas w pracy za pomocą różnego rodzaju flashowych gier czy serwisów, które nie mają tak naprawdę nic wspólnego z naszym zajęciem...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak wyłączyć autouzupełnianie w IE?