Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak wylączyć autoodtwarzanie? (Win XP)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 25 styczeń 2009, 12:56, ilość odsłon: 6413

Porada dla tych, którzy chcą wyłączyć opcję autoodtwarzania. Jeżeli chcemy wyłączyć opcję autoodtwarzania w naszym napędzie cd możemy to zrobić poprzez wejście na Mój Komputer i kliknięcie drugim przyciskiem myszy na naszym napędzie, a n

Jeżeli chcemy wyłączyć opcję autoodtwarzania w naszym napędzie cd możemy to zrobić poprzez wejście na Mój Komputer i kliknięcie drugim przyciskiem myszy na naszym napędzie, a następnie wybraniu Właściwości. Teraz przechodzimy do zakładki Autoodtwarzanie i dla odpowiednich typów zawartości wybieramy "Nie podejmuj żadnej akcji".Całkowite wyłączenie autoodtwarzania dla wszystkich urządzeń możemy uzyskać poprzez użycie narzędzie "Zasady grup". Klikamy start > Uruchom, a w oknie "Otwórz :" wpisujemy gpedit.msc. Z drzewka po lewej stronie wybieramy Konfiguracja komputera > Szablony administracyjne > System i z wyświetlonych w ten sposób opcji klikamy dwa razy na "Wyłącz funkcję Autoodtwarzanie". Teraz wystarczy wybrać Wł­ączone i wybrać jakich urządzeń ma dotyczyć to ograniczenie.Inne porady z tej kategorii:

  • Hibernacja Windows 7 – jak ją wykonać?

    Kiedy powinniśmy używać hibernacji systemu operacyjnego zamiast jego zamykania? Pierwszym z brzegu przykładem jest sytuacja, kiedy musimy odejść od komputera na godzinkę lub dwie, a mamy otwartą masę okienek i ważnych stron internetowych.

  • Czyszczenie zapamiętanych poleceńw oknie Uruchom

    Porada jak wyczyścić zapamiętywane przez Windows polecenia z okna Uruchom. Jeżeli nie chcemy żeby ktoś dowiedział się z jakich komenda korzystaliśmy za pomocą okna Uruchom możemy je w prosty sposób wyczyścić.

  • Kopia zapasowa – jak bezpiecznie ją wykonać?

    Kopia zapasowa przydaje się każdemu, kto przechowuje na komputerze ważne dane i aplikacje. W przypadku awarii systemu nie stracimy zapisanych projektów, plików czy też ważnych informacji. Jak wykonać kopię zapasową w najlepszy sposób?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak wylączyć autoodtwarzanie? (Win XP)