Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak usunąć Service Pack 2? (Win XP)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 18 styczeń 2009, 11:45, ilość odsłon: 5806

Porada dla tych, którzy chcą usunąć ze swojego systemu Service Pack 2. Jeżeli chcemy odinstalować z naszego systemu Service Pack 2 to n początku należy zastanowić się, czy rzeczywiście jest to konieczne.

Jeżeli chcemy odinstalować z naszego systemu Service Pack 2 to n początku należy zastanowić się, czy rzeczywiście jest to konieczne. Nalezy również zwrócić ­uwagę, że jego usunięcie nie jest możliwe na komputerach, które od początku były wyposazone w Win XP z SP2.


Najprostszą metodą na pozbycie się SP2 jest skorzystanie z panelu sterowania. Klikamy Start > Ustawienia > Panel sterowania. Następnie wybieramy Dodaj lub usuń programy. Na górze okna, które po chwili wyskoczy musimy zaznaczyć opcję Pokaż aktualizacje.Teraz na liście odnajdujemy pozycję Dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP i klikamy usuń. Teraz wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.a

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest BIOS?

    BIOS (ang. Basic Input/Output System, pol. podstawowy system wejścia-wyjścia) to zestaw procedur określających zależności pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem.

  • Jak zmienić domyślną akcję przy otwieraniu pliku danego typu (Win XP)?

    Prosta porada opisującą jak zmienić sposób uruchamiania plików danego typu. Jeżeli chcemy żeby nasz system otwierał dany typ plików w odpowiedni dla nas sposób możemy posłużyć się prostą modyfikacją.

  • Jak usunąć logo startowe? (Win XP)

    Jak usunąć logo naszego systemu, które pojawia się przy jego starcie? Jeżeli chcemy usunąć logo Windows XP, które pojawia się w czasie startu naszego komputera, a tym samym przyśpieszyć jego uruchomienie, możemy zrobić to w bardzo prosty spos


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak usunąć Service Pack 2? (Win XP)

dodał: ~kiks , 05.07.2016

często nie chodzi o usuniecie Service packa a tylko jego kopii zapasowej, która po każdym service Packu pozostaje. I to chciałabym usunąć.