Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak usunąć konto pocztowe gmail?

Kategoria: Internet, 29 grudzień 2008, 19:48, ilość odsłon: 12102

Porada dla tych, którzy chcą pozbyć się konta pocztowego gmail. Jeżeli chcemy usunąć konto pocztowe Gmail musimy zalogować się poprzez tą stronę i kliknąć Edytuj obok napisu Moje produkty.

Jeżeli chcemy usunąć konto pocztowe Gmail musimy zalogować się poprzez stronę i kliknąć Edytuj obok napisu Moje produkty. Teraz wystarczy wybrać opcję "Usuń usługę Gmail na stałe". Następnie zostaniemy poproszeni o potwierdzenie naszego wyboru. Należy pamiętać o konsekwencjach ­podjęcia takiej decyzji gdyż nasze konto zostanie nieodwracalnie usunięte.


Inne porady z tej kategorii:

  • Jak zmienić zdjęcie na nk?

    Chcąc podzielić się plikami graficznymi z innymi użytkownikami serwisu, stajemy przed potrzebą zmiany na przykład jednego zdjęcia głównego na inne.

  • Mozilla Firefox czy Internet Explorer?

    Każda osoba używająca Internetu dobrowolnie (lub nie) korzysta z jakiejś przegladarki internetowej. Na rynku dostępnych jest kilka produktów umożliwiający korzystanie z internetu, jednak w zasadzie na rynku liczą się dwaj gracze – Mozilla Fire

  • Jak ściągac torrenty?

    Jeśli nie wiesz jak ściągać torrenty, bądź nigdy nie miałeś z nimi kontaktu to ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie. Wyjaśnimy czym są torrenty oraz jak ściągać programy przy ich użyciu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak usunąć konto pocztowe gmail?