Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak uniknąć problemów przed zainstalowaniem nowego sterownika (Win XP)?

Kategoria: Bezpieczeństwo, 14 lipiec 2008, 01:32, ilość odsłon: 1746

Przydatna porada dla każdego kto ma zamiar zainstalować jakiś nowy sterownik. Jeżeli masz wątpliwości czy instalacja nowego sterownika zakończy się pełnym sukcesem możesz posłużyć się narzędziem Przywracanie sy­stemu...

Jeżeli masz wątpliwości czy instalacja nowego sterownika zakończy się pełnym sukcesem możesz posłużyć się narzędziem Przywracanie sy­stemu (Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe). Teraz należy wybrać opcję "Utwórz punkt przywracania".


restore2


Jeżeli po instalacji okaże się, że coś nie działa za pomocą tego samego narzędzie będzie można przywrócić komputer do poprzedniego stanu. Warto tworzyć taki punkty przywracania przed każdą większą modyfikacją.


Inne porady z tej kategorii:

  • Jak zmienić format plików z AVI, RMVB na 3GP? Najlepszy darmowy converter

    Zobacz jak zmienić format filmów na 3GP aby móc je oglądać na komórce. Co to jest format plików 3gp? Format 3GP jest najczęściej używany w telefonach komórkowych format plików video.

  • Tabelka w HTML- jak ją szybko wykonać

    Tabelka w html jest jedną z podstawowych form służących do układania tekstu, szczególnie jeżeli wymaga on uporządkowanej prezentacji wieloczłonowej list, np. nazwa towaru -> producent -> cena -> ilość sztuk.

  • Rogueware – czym grozi?

    Rogueware to termin jeszcze mniej znany, jednak – niestety – z biegiem czasu będzie coraz bardziej spotykany. Jest to złośliwa aplikacja do wyłudzania pieniędzy. Z pozoru udaje pakiet ochronny, rozpoczyna skan systemu i alarmuje użytkownika o wy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak uniknąć problemów przed zainstalowaniem nowego sterownika (Win XP)?