Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak stworzyć powiązanie bluetooth na smartphonie z Windwos Mobile 5.0?

Kategoria: Mobile, 29 lipiec 2008, 12:09, ilość odsłon: 1679

Porada opisująca jak stworzyć powiązanie bluetooth pomiędzy dwoma urządzeniami. Dzięki powiązaniu bluetooth dwa urządzenia nie muszą być wykrywalne żeby nawiązać pomiędzy sobą wymianę danych.

Dzięki powiązaniu bluetooth dwa urządzenia nie muszą być wykrywalne żeby nawiązać pomiędzy sobą wymianę danych. Jak takie powiązanie stworzyć?

Najpierw należy ustawić obydwa urządzenia blisko siebie i upewnić się, że są wykrywalne. Wchodzimy do Start > Ustawienia > Połączenia > Bluetooth. Następnie klikamy Menu > Urządzenia > Menu > Nowe. Teraz z listy wybieramy odpowiednie urządzenie i klikamy Dodaj. Następnie wprowadzamy PIN (od 1 do 16 znaków) i klikamy Gotowe. Ten sam numer należy wprowadzić w drugim urządzeniu.

Inne porady z tej kategorii:

  • Szybkie przełączanie pomiędzy profilami na telefonach z S60

    Porada opisująca jak w szybki sposób zmienić profile (np. z ogólnego na milczący). Nie trzeba chyba przypominać w jak wielu sytuacjach może przydać się ustawienie profilu naszego telefonu na milczący.

  • Internet w telefonie – rodzaje i zasady działania

    Internet w komórce nikogo dziś nie dziwi, jednak nie każdy wie, ile mamy jego rodzajów działania i na czym one polegają. Najczęściej informacja na pudełku niewiele mówi. Co kryje się pod skrótem EDGE, UMTS lub GPRS? Postaramy się przybliży

  • Jak doładować konto w Erze?

    Sieć komórkowa Era – obecnie przemianowana na T-Mobile – oferuje swoich klientom możliwość doładowania konta dla osób posiadających T-Mobile TakTak, Mix oraz Internet na kartę blueconnect.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak stworzyć powiązanie bluetooth na smartphonie z Windwos Mobile 5.0?