Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak stworzyć pierwszą stronę www?

Kategoria: Internet, 15 grudzień 2008, 01:07, ilość odsłon: 5120

Od czego zacząć swoją przygodę z tworzeniem stron www? Po pewnym czasie korzystania z internetu wielu użytkowników chciałoby stworzyć prostą stronę www na której mogliby przykładowo dzielić się swoimi fotografiami, czy innymi formami twórcz

Po pewnym czasie korzystania z internetu wielu użytkowników chciałoby stworzyć prostą stronę www na której mogliby przykładowo dzielić się swoimi fotografiami, czy innymi formami twórczości. Od czego zacząć swoją przygodę z tworzeniem stron www?­

Najlepiej na samym początku zapoz­nać się z HTML (HyperText Markup Language) czyli najpopularniejszym językiem służącym do tworzenia stron www. Z własnego doświadczenia możemy polecić bardzo dobry kurs Pawła Wimmera na którym wychowało się wielu polskich webmasterów.


Jeżeli jednak nie mamy ochoty na poznawanie tajników HTML możemy posłużyć się Google Page Creator, który pozwala na stworzenie prostej strony www w ciągu kilku mi­nut.


googlepage


Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak stworzyć pierwszą stronę www?