Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak stworzyć cd z autostartem?

Kategoria: Pozostałe, 07 lipiec 2008, 13:45, ilość odsłon: 4281

Porada dla tych którzy chcą wypalić płytę z opcją autostartu. Jeżeli chcesz żeby twoja płyta uruchomiała się automatycznie po włożeniu nośnika do napędu to jest na to prosty sposób.

Jeżeli chcesz żeby twoja płyta uruchomiała się automatycznie po włożeniu nośnika do napędu to jest na to prosty sposób. Uruchom notatnik i wpisz :

[autorun]
open=cos.exe
icon=cos.ico

"cos.exe" to oczywiście nazwa pliku, który ma się uruchomić w momencie autostartu, a icon to jego ikona (nie jest to niezbędny parametr). Zmieniamy teraz nazwę stworzonego właśnie pliku na AUTORUN.INF i wypalamy w głównym katalogu na płycie. Przedmiotem autostartu nie musi być koniecznie plik *.exe, może nim być również prezentacja, strona www itp.

Inne porady z tej kategorii:

  • Czym otworzyć pliki *.dda?

    Krótki opis formatu *.dda. DDA (Direct Access Archive) to stosunkowo nowy format obrazu dysku, który został opracowany przez PowerISO Computing.

  • Jak wyłączyć pocztę głosową?

    Każdy chyba przeżył chwile zdenerwowania, kiedy dzwoniąc do znajmego, złapała nas poczta głosowa.

  • Co to jest hp?

    Na pewno każdy z nas miał albo ma do czynienia z urządzeniami, oznaczonymi magicznymi literkami „hp”. Co to jest hp, co oznacza ten skrót?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak stworzyć cd z autostartem?

dodał: kuba997 , 13.11.2008

Dobra porada. Na pewno się przyda :)