Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak skonwertować pliki z avi na 3gp

Kategoria: Multimedia, 04 styczeń 2010, 11:24, ilość odsłon: 1376

Konwersja z avi na 3gp nie jest prosta, gdyż ciężko znaleźć program który za free poradzi sobie z przerobieniem filmiku z avi na 3gp.

Konwersja z avi na 3gp nie jest prosta, gdyż ciężko znaleźć program który za free poradzi sobie z przerobieniem filmiku z avi na 3gp. Istnieje wieje aplikacji, bardziej i mniej skutecznych, ale najlepszy konwerter avi na 3gp, to SUPER - program stworzony przez eRightSoft, który nie tylko przerabia filmiki z avi do 3gp, ale radzi sobie z masą innych rozszerzeń, charakterystycznych dla filmów. Jego najważniejszą zaletą jest fakt, że wszystkie operacje, takie jak, m.in. interesująca nas konwersja avi do 3gp są za free.  Za pomocą programu SUPER w szybki i łatwy sposób przerobimy dowolny filmik z avi do 3gp. Szybkość konwersji avi do 3gp jest zależna od posiadanego komputera i tak użytkownicy PCtów kupionych kilka lat temu, będą musieli sporo się naczekać na pełne przerobienie filmu avi do 3gp. SUPER to konwerter avi do 3gp, ale paleta jego możliwości jest znacznie większa. Oprócz konwersji avi na 3p, możliwa jest także przeróbka na każdy inny format filmowy. Jeśli więc szukasz sposobu na przeróbkę filmu z avi na 3gp, lub inny to znajdziesz go poniżej, a w procesie przerabiania avi na 3gp pomoże Ci właśnie program SUPER.

Format 3gp to obsługiwany przez telefony komórkowe format plików wideo, dzięki któremu możliwe jest oglądanie ulubionych filmów na własnym telefonie. Aby skonwertować film z avi do 3gp należy najpierw pobrać wspomniany program SUPER od eRightSoft, a następnie go zainstalować. Jeżeli w pewnym momencie instalacja nie będzie postępować, to nie przejmujcie się, gdyż najprawdopodobniej wystarczy wyłączyć podczas niej program anty wirusowy i wszystko przebiegnie prawidłowo. Po instalacji, należy przygotować interesujący nas filmik do przerobienia, oraz uruchomić aplikację. Naszym oczom powinno się ukazać następujące okno. 

z_avi_na_3gp_konwerter_avi_do_3gp­

Jak widać jest ono podzielone na 6 głównych części. W pierwszej mamy możliwość wybrać format do jakiego chcemy skonwertować nasz plik, w tym przypadku 3gp. Program SUPER pozwala od razu wybrać, czy filmik będzie odtwarzany na telefonach Nokia, Samsung, a może Motorola czy Sony. W drugiej części, gdzie mamy VIDEO możemy ustawić rozdzielczość w jakiej chcemy oglądać nasz film, a także wiele opcji związanych z wyświetlaniem.  Mniej więcej na środku okna mamy możliwość konfiguracji opcji AUDIO, którą powinni zająć się tylko zaawansowani użytkownicy tej aplikacji. Część OUTPUT podsumowuje informacje o naszym finalnym produkcie. Teraz wystarczy tylko w ramce pod „Put a valid multimedia file here” kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać z listy „Add Multimedia File”, oraz wskazać na plik avi do przerobienia, a następnie wybrać poniżej Encode. Teraz rozpocznie się proces konwertowania, który w zależności od rozmiaru filmu, oraz posiadanego komputera może zająć trochę czasu. Gdy konwersja zostanie ukończona, program SUPER poinformuje nas o tym odpowiednim dźwiękiem.

konwersja_z_avi_na_3gp

Skonwertowany plik do formatu 3gp znajdziecie w tym samym miejscu, gdzie film avi, a poprawność całego procesu możecie sprawdzić uruchamiając plik 3gp.

konwerter_avi_na_3gp

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak przyspieszyć otwieranie plików avi?

    Porada dla tych, którzy chcą w prosty sposób przyśpieszyć otwieranie plików avi. Na niektórych komputerach otwieranie plików avi powoduje znaczący wzrost obciążenia procesora. Jest to zazwyczaj spowodowane tym, że...

  • Jak nagrać muzykę na płytę CD

    Choć wydaje się to dosyć popularne i banalnie proste, warto bliżej przyjrzeć się procesowi nagrywania muzyki na płytę CD.

  • Jak przerobić mp3 na audio?

    Chcesz nagrać swoje ulubione mp3 i słuchać je w odtwarzaczu audio CD, jadąc autem lub w innych okolicznościach. Nic prostszego przeczytaj poniższa poradę i dowiedz się jak prosto i szybko tego dokonać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak skonwertować pliki z avi na 3gp