Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak ściągac torrenty?

Kategoria: Internet, 28 grudzień 2009, 09:37, ilość odsłon: 5344

Jeśli nie wiesz jak ściągać torrenty, bądź nigdy nie miałeś z nimi kontaktu to ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie. Wyjaśnimy czym są torrenty oraz jak ściągać programy przy ich użyciu.

Mówiąc o torrentach ludzie często nie wiedzą, że tak naprawdę jest to protokół wymiany plików przez Internet. W skrócie największą jego zaletą jest podział pasma między kilka osób, które w jednej chwili mogą pobierać dany plik. Dokładniej można powiedzieć, że w momencie kiedy pobieramy jakiś plik jednocześnie wysyłamy pobrane fragmenty do innych użytkowników.


Zanim zaczniemy zaczniemy pobierać pliki należy zastanowić się czym można ściągać torrenty. Klientów sieci torrent jest bardzo wiele. Do najpopularniejszych można zaliczyć uTorrent, Azureus, BitTorrent i właśnie na przykładzie tego ostatniego pokażem jak pobierać torrenty.


Jak wiemy czym ściągać torrenty, wówczas należy zastanowić się skąd. W Internecie można znaleźć wiele stron, które udostępniają pliki z rozszerzeniem .torrent. Są to pliki zawierające informacje co, skąd i jak można pobrać torrenty.

­
Poniżej umieszczamy krótki film prezentujący jak ściągnąć przez torrenty przykładowe pliki.

­

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak ściągac torrenty?