Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak przyśpieszyć wyświetlanie stron w przeglądarce Firefox?

Kategoria: Internet, 03 lipiec 2008, 12:08, ilość odsłon: 10653

Przyśpieszenie wyświetlania stron za pomocą pipeliningu. Jeżeli posiadasz szerokopasmowy dostęp do internetu możesz użyć opcjonalnej opcji pipelining dzięki czemu twój Firefox będzie mógł ładować wiele elementów stron www naraz.

Jeżeli posiadasz szerokopasmowy dostęp do internetu możesz użyć opcjonalnej opcji pipelining dzięki czemu twój Firefox będzie mógł ładować wiele elementów stron www naraz. Na początku wpisz w pasku adresu about:config , następnie odnajdź takie wartości jak :

- network.http.pipelining - ustaw wartość na true

- network.http.proxy.pipelining - ustaw wartość na true

- network.http.pipelining.maxrequests - ustaw wartość na jakąś większą liczbę. Służy ona do ustalenia ile elementów maksymalnie będzie mógł naraz ładować Firefox

- następnie kliknij  gdzieś drugim przyciskiem myszy i dodaj nowe ustawienie typu integer, nazwij je nglayout.initialpaint.delay i ustaw jego wartość na 0. Jest to wartość, która określa czas po którym przeglądarka reaguje na informacje, które otrzymuje.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak wykonać formatowanie tekstu w HTML

    Podczas tworzenia stron w języku HTML, niezbędne jest wstawianie tekstu.

  • Co to jes WAN?

    LAN (ang. Wide Area Network) to największy typ sieci zamkniętej, czyli nie będących dostępnymi dla każdego.

  • Co to jest Wi-Fi?

    Często słyszy się w obecnych czasach o technologii Wi-Fi. Jest to termin powszechnie znany, jednak przypuszczalnie wiele osób miałoby problem z dokładnym zdefiniowaniem tego terminu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak przyśpieszyć wyświetlanie stron w przeglądarce Firefox?

dodał: kendzior3 , 17.09.2008

było chyba więcej takich kodów