Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak przyspieszyć otwieranie plików avi?

Kategoria: Multimedia, 10 lipiec 2008, 00:35, ilość odsłon: 4557

Porada dla tych, którzy chcą w prosty sposób przyśpieszyć otwieranie plików avi. Na niektórych komputerach otwieranie plików avi powoduje znaczący wzrost obciążenia procesora. Jest to zazwyczaj spowodowane tym, że...

Na niektórych komputerach otwieranie plików avi powoduje znaczący wzrost obciążenia procesora. Jest to zazwyczaj spowodowane tym, że nasz system analizuje zawartość takiego pliku przed jego otwarciem. Jeżeli chcemy zrezygnować z tej opcji wchodzimy do Edytora rejestru (Start > Uruchom, w okienku "Otwórz :" wpisujemy "regedit.exe"). Teraz wystarczy odnaleźć i skasować klucz :­


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}\InProcServer32


avi


UWAGA! Przed jakąkolwiek modyfikacją rejestru radzimy zapoznać się poradą Jak wykonać kopię zapasową rejestru?. Nasz serwis nie odpowiada za żadne szkody mogące wyniknąć z powodu zastosowania się do powyższych wskazówek.

Inne porady z tej kategorii:

  • Czym otworzyć pliki *.mkv?

    Krótki opis formatu plików multimedialnych MKV. MKV (Matroska Video File Type) to multimedialny kontener, który służy do przechowywania obrazu, czy dźwięku.

  • Co to jest mp4?

    Dla większości użytkowników komputerów z pewnością jasne jest to, czym jest format mp3.

  • Czym otwierać filmy 3GP?

    Czym jest format 3GP i jakie odtwarzacze go obsługują? 3GP to uproszczony format MPEG-4 Part 14 wykorzystywany najczęściej w telefonach komórkowych, rzadziej odtwarzaczach multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak przyspieszyć otwieranie plików avi?