Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak ograniczyć liczbę prób logowania (Windows Vista)?

Kategoria: Bezpieczeństwo, 17 lipiec 2008, 00:36, ilość odsłon: 1756

W Windows Vista możemy w prosty sposób poprawić swój poziom bezpieczeństwa poprzez ustalenie ile prób logowania może wykonać użytkownik naszego komputera. Żeby ustawić ten parametr nalezy posłużyć się specjalnym narzędziem (Start, w polu w

W Windows Vista możemy w prosty sposób poprawić swój poziom bezpieczeństwa poprzez ustalenie ile prób logowania może wykonać użytkownik naszego komputera.

Żeby ustawić ten parametr nalezy posłużyć się specjalnym narzędziem (Start, w polu wyszukiwania wpisujemy secpol.msc). Następnie należy wybrać Zasady konta > Zasady blokady konta. Teraz możemy określić parametry takie jak Czas trwania blokady i Próg blokady. Pierwszy z nich określa czas (w minutach) w czasie którego komputer będzie zablokowany po nieudanych próbach logowania. Drugi z nich z kolei określa ile takich prób użytkownik może wykonać zanim włączy się blokada..

Inne porady z tej kategorii:

  • Nasza-klasa, a prywatność w sieci

    Serwisy społecznościowe to kopalnia informacji. Wszelkie serwisy społecznościowe mają to do siebie, że zostawiamy na nich sporo danych, które mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie.

  • Co to jest firewall?

    Czasem, na przykład kiedy gramy w gry komputerowe, wyskakuje nam komunikat dotyczący tego, że nasz komputer ma firewalla i nie może przez niego połączyć się z czymś, bądź pobrać jakiegoś elementu.

  • Jak zmienić format plików z AVI, RMVB na 3GP? Najlepszy darmowy converter

    Zobacz jak zmienić format filmów na 3GP aby móc je oglądać na komórce. Co to jest format plików 3gp? Format 3GP jest najczęściej używany w telefonach komórkowych format plików video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak ograniczyć liczbę prób logowania (Windows Vista)?