Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak odinstalować niepotrzebną aplikację w S60?

Kategoria: Mobile, 29 lipiec 2008, 12:21, ilość odsłon: 2386

Proces odinstalowywania aplikacji na telefonach z platformą S60. S60 to platforma oprogramowania dla smartphonów opracowana przez firmę Nokia. Jeżeli chcemy odinstalować na niej jakąś niepotrzebnę aplikację możemy to zrobić w prosty sposób.

S60 to platforma oprogramowania dla smartphonów opracowana przez firmę Nokia. Jeżeli chcemy odinstalować na niej jakąś  niepotrzebnę aplikację możemy to zrobić w prosty sposób. Dzięki temu możemy zachować porządek i zaoszczędzić trochę miejsca.

Wystarczy wejść do Menadżera aplikacji w naszym telefonie, odnaleźć na liście niepotrzebną aplikację i z opcji wybrać polecenie Usuń (lub wcisnąć C). W telefonach, które pracują na S60 trzeciej edycji proces deinstalacji został znacznie uproszczony. Wystarczy w menu telefonu odnaleźć odpowiednią aplikację i z tego poziomu można wykonać tą samą operację co poprzednio.

Inne porady z tej kategorii:

  • 721 jaka to sieć

    Mamy w Polsce kilkanaście dużych sieci operatorów telefonii komórkowej. Dla wygody i porządku każdy z ich posiada oddzielny prefiks swoich numerów, który pozwala w łatwy sposób zidentyfikować operatora.

  • GG w komórce?

    Czy istnieje możliwość uruchomienia Gadu-Gadu na naszej komórce? Jeżeli nie chcemy rozstawać się z naszym ulubionym komunikatorem w czasie każdego wyjścia z domu, możemy skorzystać z jego wersji na komórkę.

  • Jak stworzyć powiązanie bluetooth na smartphonie z Windwos Mobile 5.0?

    Porada opisująca jak stworzyć powiązanie bluetooth pomiędzy dwoma urządzeniami. Dzięki powiązaniu bluetooth dwa urządzenia nie muszą być wykrywalne żeby nawiązać pomiędzy sobą wymianę danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak odinstalować niepotrzebną aplikację w S60?