Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak dzwonic za darmo na telefony stacjonarne?

Kategoria: Internet, 19 listopad 2009, 11:34, ilość odsłon: 14467

Dowiedz się jak dzwonic za darmo, bez opłat na telefony stacjonarne przez Internet.

Jest wiele metod dzwonienia za darmo na telefony stacjonarne. My pokażemy tylko jedną z nich, lecz to rozwiązanie oferuje znacznie więcej. Prócz darmowych rozmów na telefony stacjonarne umożliwia również wykonywanie połączeń na telefony komórkowe, a także możliwość doładowania własnej komórki. Jedyne co jest potrzebne to przeglądarka internetowa (rekomendowana jest najnowsza wersja Microsoft Internet Explorer) z możliwością obsługi JavaScript i Flash.


Poniżej przedstawiamy krok po kroku proces rejestracji, oraz wykonanie przykładowego połączenia.

­

Inne porady z tej kategorii:

  • Przywracanie kart z poprzedniej sesji (Firefox)

    Przydatna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują żeby ich przeglądarka pracę od ostatnio przeglądanych kart. Na pewno każdy użytkownik Firefoxa spotkał się z sytuacja gdy przeglądarka przestała odpowiadać...

  • JAK ZAROBIĆ PRZEZ INTERNET?

    Internet jest w dzisiejszych czasach nie tylko miejscem rozrywki, ale również dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy I początek kariery biznesowej.

  • Jak poprawnie używać walidatora CSS?

    Projektując i tworząc strony internetowe, prawdopodobnie nie jesteśmy w stanie nie popełnić błędów, które powodują nieprawidłowe i nieoczekiwane wyświetlanie strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak dzwonic za darmo na telefony stacjonarne?

dodał: ~dupek , 14.03.2010

hehe