Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak dowiedzieć się czy konfiguracja naszego PC jest odpowiednia dla Visty?

Kategoria: Pozostałe, 01 lipiec 2008, 11:00, ilość odsłon: 2089

Prosty sposób na zbadanie zgodności naszego PC z Vistą. Najprostszym sposobem na dowiedzenie się czy nasza maszyna będzie w stanie uruchomić nowy system Microsoftu, jest skorzystanie z programu Windows Vista Upgrade Advisor, który można pobrać tu

Najprostszym sposobem na dowiedzenie się czy nasza maszyna będzie w stanie uruchomić nowy system Microsoftu, jest skorzystanie z programu Windows Vista Upgrade Advisor, który można pobrać  tutaj. Oprócz tego narzędzie to wskaże, które z zainstalowanych aplikacji będą mogły bezproblemowo pracować z Vistą. Warto się o tym dowiedzieć zanim zdecydujemy się na zmianę systemu.

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest hibernacja?

    Hibernacja to nie tylko znane wszystkim z biologii pojęcie zamrażania żywych organizmów. Ma ono także swoje znaczenie w świecie komputerowym.

  • Jak zainstalować Microsoft Office 2010 Beta?

    Dowiedz się jak zainstalować najnowszego Microsoft Office 2010 Beta. Tylko u nas proces instalacji Microsoft Office 2010 Beta krok po kroku.

  • Co to jest Microsoft?

    Microsoft to jedna z największych firm zajmujących się technologią informatyczną, przez wiele lat prowadzoną przez Billa Gatesa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak dowiedzieć się czy konfiguracja naszego PC jest odpowiednia dla Visty?