Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak doładować konto w Play?

Kategoria: Mobile, 10 sierpień 2011, 09:22, ilość odsłon: 1692

Dość popularna sieć telefonii komórkowej Play posiada liczną ofertę posługiwanie się nią za pomocą karty.

Kartę taką możemy doładować dowolną sumą (od 5 PLN wzwyż), a także doładować konto osoby trzeciej. Jak doładować konto w Play? Możemy to zrobić zarówno z telefonu, jak i Internetu. Zaczniemy od tego drugiego przypadku.
Wchodzimy na stronę http://doladowania.play.pl/. Wybieramy rodzaj karty – Play Fresh, Play Mixtura, Play Online na Kartę, Nowy Play na kartę i Play Karta. Jest także opcja doładowania Red Bull MOBILE nas kartę. W okienku poniżej wybieramy numer telefonu, powtarzamy dla pewności, wybieramy kwotę doładowania (od 5 – 300 PLN),a następnie z rozwijanej listy formę płatności. Poniżej mamy także opcje dotyczące doładowania – czy ma być to Internet, terminal, Karta Zdrapka, itp. Potem klikamy „Następny krok” i stosujemy się do poleceń.

PLAY

Można także doładować konto z poziomu telefonu, a musimy do tego mieć kartę-zdrapkę. Kosztuje ona tyle, ile doładowanie (czyli np. 10 złotych za zdrapkę doładowującą konto o 10 złotych). Można nabyć karty o wartościach 5, 10, 30 i 50 PLN. Po zakupie zdrapujemy pasek farby. Pokaże nam się kod składający z 14 cyfr. Włączamy telefon, wpisujemy *100*, a następnie przepisujemy uważnie kod. Potwierdzamy go, naciskając po wpisaniu #. Po krótkim czasie (do kilku minut) otrzymamy SMS informujący o sukcesie operacji. Jak więc widać łatwo jest doładować konto w Play. Tym bardziej, że karty-zdrapki można nabyć w każdym kiosku, salonie PLAY, a nawet sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Telefony na kartę mają tą przewagę nad abonamentowymi, że doładowujemy je kiedy chcemy i płacimy tyle, ile sami chcemy.

Inne porady z tej kategorii:

  • Konfiguracja gprs – podstawowe informacje

    Konfiguracja sieci GPRS to w sumie dość prosta sprawa, jednak ciężko znaleźć potrzebne informacji na stronach naszych operatorów czy też w instrukcji obsługi danego aparatu. Aby jej dokonać ręcznie, musimy nieraz zmieniać ustawień telefonu, a

  • Problem z Bluetooth w Windows XP

    Rozwiązanie dla znanego problemu z bluetooth po instalacji SP2. Jeżeli po instalacji Service Pack 2 twój system nie może komunikować się z telefonem za pomocą Bluetooth najprawdopodobniej potrzebna będzie modyfikacja rejestru.

  • Modyfikacje ekranu "Today" w Windows Mobile

    Porada jak zmodyfikować ekran "Today" w Windows Mobile. Porada opisuje rzecz prostą, ale nastręczająca wielu użytkownikom Windows Mobile sporo problemów. Niewielu bowiem spodziewa się znaleźć w ustawieniach ekranu Today opcji dotyczących temató


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak doładować konto w Play?