Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak doładować komuś konto w plusie?

Kategoria: Mobile, 07 wrzesień 2011, 13:33, ilość odsłon: 11847

W jednej z porad na naszych stronach opisywaliśmy, jak doładować konto w sieci Plus. Warto jednak wyjaśnić jeszcze jedną wygodną funkcję. Jest nią możliwość doładowania konta osobie trzeciej, czyli np. dziewczynie, córce, synowi, rodzicom, i

To dość prosta sprawa, jednak by wszystko było jasne, wyjaśniamy poniżej, jak doładować komuś konto w Plusie.
Co jest nam potrzebne do przeprowadzenia tej operacji, to Telekarta o dowolnej kwocie. Możemy nabyć ją zarówno w salonie firmowym, jak też i autoryzowanych punktach sprzedaży. Można także zapłacić gotówką i otrzymać paragon z kodem. Jeśli mamy kartę, znajduje się on pod zdrapką. Może składać się z czternastu lub też szesnastu cyfr.

Jest to tak zwany Telekod. Musimy go wpisać na swoim telefonie w ten sposób:
*123*(Telekod)*(numer telefonu, który chcemy zasilić)
Na końcu potwierdzamy wszystko przez wpisanie znaku #.

Wybieramy klawisz, którym normalnie dzwonimy i to wszystko. Jeżeli nie popełniliśmy błędu przy wpisywaniu kodu, użytkownik, któremu konto zasililiśmy, otrzyma po maksymalnie kilku minutach SMS od operatora. Powinna ona brzmieć mniej więcej tak” „Twoje konto zostało zasilone. Prosimy wyłączyć i włączyć telefon”. Po wykonaniu tego polecenia konto osoby trzeciej będzie zasilone.

Jest też inny sposób, jak doładować komuś konto w Plusie. Musimy wejść na stronę https://www.zasileniamix.plus.pl/ i tutaj wpisać numer telefonu, który chcemy zasilić, kwotę, jaką chcemy zasilić konto oraz e-mail. Kolejny krok to rodzaj płatności – mamy tu opcje przelewów bankowych lub też uiszczenia opłaty za pomocą karty kredytowej. Dodatkowo taka forma płatności pozwala nam od razu złożyć życzenia – wpisujemy je w okienku pod kartami kredytowymi. 

Inne porady z tej kategorii:

  • Szybkie przełączanie pomiędzy profilami na telefonach z S60

    Porada opisująca jak w szybki sposób zmienić profile (np. z ogólnego na milczący). Nie trzeba chyba przypominać w jak wielu sytuacjach może przydać się ustawienie profilu naszego telefonu na milczący.

  • Co to jest symbian ?

    Z pewnością przeglądając Internet lub też gazety, zdarzyło Ci się trafić na określenie SYMBIAN. Co to właściwie znaczy? Jest to tym, co Windows czy Linux, czyli po prostu systemem operacyjnym, jednak nie przeznaczonym dla komputera, ale telefon

  • Jak doładować konto w Play?

    Dość popularna sieć telefonii komórkowej Play posiada liczną ofertę posługiwanie się nią za pomocą karty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak doładować komuś konto w plusie?