Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak dodać zdjęcie na gg

Kategoria: Internet, 30 marzec 2010, 15:10, ilość odsłon: 12496

Ostatnio bardzo popularna innowacja wprowadzona do gadu, czyli zdjęcie lub avatar wyświetlający się koło twojego nazwiska. Dowiedz się jak je dodać, albo usunąć.

Najnowsza wersja najpopularniejszego komunikatora internetowego Gadu-Gadu oferuje masę opcji mających na celu spersonalizowanie ustawień konta użytkowników. Chociaż konkurencja nie śpi i inne bardzo dobre komunikatory również oferują takie funkcje, to jednak właśnie dodatki gg są najbardziej zaawansowane i pozwalają na masę modyfikacji, wpływających nie tylko na wygląd komunikatora, ale i naszą obecność w społeczności internetowej. Wielu z Was zastanawia się zapewne jak dodać zdjęcie na GG, tak aby użytkownicy mogli Was bez problemu znaleźć. Otóż za chwilę się dowiecie jak to zrobić.

Na początek uruchamiamy komunikator, tak aby dodawanie zdjęcia do Gadu Gadu było możliwe.

Jak_dodac_zdjecie_na_gg

Następnie wybieramy zdjęcie do GG, które chcemy żeby było wyświetlane przy naszym profilu. Gdy już takowe znajdziemy, wybieramy z opcji GG  > Moje > Awatary.

jak_usunac_zdjecie_z_gg

Wówczas pojawi się nam okno w którym możemy dokonać wyboru awatara, spośród dostępnych gotowych obrazków, zrzutu z kamery, oraz naszego zdjęcia. My wybieramy ten ostatni sposób. Należy pamiętać aby nasze zdjęcie było w formacie JPG

gg_dodatki

Następnie odnajdujemy ścieżkę z naszym zdjęciem, wybieramy je i klikamy OK. Wówczas zdjęcie pojawi nam się w poniższym oknie. Teraz wystarczy kliknąć na Zapisz i dzięki temu dodamy zdjęcie do GG.

zdjecie_do_gg

A jak usunąć zdjęcie z GG? Wystarczy zrobić to co poprzednio i po prostu zastąpić poprzednią fotkę nowym zdjęciem. Nic  prostszego.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak działa wyszukiwarka Google?

    Wyszukiwarka stworzona przez Google stała się niemal symbole poszukiwanie w sieci, a słowo „guglować” weszło do języka potocznego.

  • Wady i zalety Internetu

    Internet był przełomowym wynalazkiem w dziejach ludzkości, niemniej jak każde narzędzie posiada wady i zalety. Niewątpliwie od użytkownika zależy, czy będzie to narzędzie działające korzystnie i przynoszące pozytywy, czy wrę

  • Jak dzwonic za darmo na telefony stacjonarne?

    Dowiedz się jak dzwonic za darmo, bez opłat na telefony stacjonarne przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak dodać zdjęcie na gg

dodał: ~Paul 388 , 18.10.2012

tylko w najnowszej wersji 11 nie jest to możliwe bo jest tylko zakładka prezenty.

dodał: ~joł , 20.08.2010

dziekuje bardzo za porade, przydala mi sie