Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jak dodać film na youtube

Kategoria: Internet, 10 marzec 2010, 13:02, ilość odsłon: 7021

Nie wiesz jak dodać swój film do serwisu Youtube. Przeczytaj poniższą poradę i dowiedz się jaka to prosta a zarazem przyjemna sprawa.

YouTube to bez wątpienia najpopularniejszy serwis, która pozwala na wymianę własnymi filmikami, oraz ich oglądanie. Nie trudno jest dołączyć do społeczności użytkowników YT, a nawet założyć własny kanał i poczuć się jak profesjonalny operator. Wystarczy tylko trochę czasu, a także umiejętność kręcenia ciekawych filmików, którymi można by się podzielić z innymi użytkownikami. Należy pamiętać, że filmy na YouTube nie powinny zawierać więcej niż 10 minut, nie potrzeba się za to przejmować ich rozszerzeniem. Przed dodaniem można użyć jakiegoś YouTube converter, jak AnyVideoConverter, który od razu może zmienić i skonwertować np. plik avi na rozszerzenie flv. A co oznacza ten skrót? Jest to kontener multimedialny używany do dystrybucji plików wideo przez Internet. Serwis YT właśnie w tym rozszerzeniu rozprowadza swoje filmiki, dlatego konwersja flv jest tak ważna, choć nieobowiązkowa, gdyż serwis może to zrobić za nas przy dodawaniu filmiku. Przejdźmy jednak do tego jak dodać film na YouTube?

1.Na początek musimy (jeśli nie mamy) założyć konto w serwisieYT. W tym celu wchodzimy na stronę serwisu i w prawym górnym rogu wybieramy – Utwórz konto.

youtube_converter

2.Następnie wypełniamy wskazane pola i czekamy na mail zwrotny z linkiem aktywującym nasze konto. Gdy do tego już dojdzie logujemy się w serwisie przy użyciu, podanego wcześniej loginu, oraz hasła i wybieramy z dostępnych opcji – Prześlij film.

youtube_filmy

3.W nowym oknie wybieramy – Prześlij film wideo, a kolejnie odnajdujemy interesujący nas plik na dysku komputera, teraz wystarczy potwierdzić wszystko, klikając na ok i poczekać na zakończenie całego procesu.

filmy_na_youtube

4.Od teraz nasz filmik może stać się kolejną perełką wśród YouTube videos. Na koniec warto zwrócić uwagi na zasady zamieszczania filmików, które znajdziecie w serwisie. W YouTube filmy cieszą się ogromną popularnością, dlatego jest szansa, że ktoś odkryje nasz talent.

konwersja_flv

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak implementować PHP w HTML?

    Odpowiedź na pytanie, jak zaimplementować PHP w HTML sprowadza się właściwie do odpowiedzi na pytanie, jak zmusić serwer do czytania plików z rozszerzeniem ".html" jako pliki PHP i analizował je używając parsera PHP.

  • Narzędzia językowe oferowane przez Google

    Jak korzystać z narzędzi językowych, którymi dysponuje wyszukiwarka Google? Najpopularniejsza wyszukiwarka Google oferuje wiele ciekawych narzędzi językowych, które pozwolą nam na łatwiejsze wyszukiwanie informacji w sieci.

  • Jak opublikować stronę www w internecie

    Dowiedz się jak szybko i prosto dodać swoją stronę do sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Jak dodać film na youtube