Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Infobot – słowniki językowe w Gadu-Gadu

Kategoria: Internet, 19 październik 2008, 15:15, ilość odsłon: 3857

Wykorzystaj swojego Gadu-Gadu jako słownik języka obcego. Jeżeli często korzystamy ze słowników językowych i mamy dość stron, które w 70% składają się­ z nachalnych reklam możemy skorzystać z szybkiej, prostej i darmowej...

Jeżeli często korzystamy ze słowników językowych i mamy dość stron, które w 70% składają się­ z nachalnych reklam możemy skorzystać z szybkiej, prostej i darmowej alternatywy jaką jest dostęp do słownika za pomocą Gadu-Gadu. Możemy w tym celu skorzystać z popularnego Infobota (www.infobot.pl). Wystarczy, że dodamy do swojej listy znajomych kontakt o numerze 3217426. Teraz wystarczy rozpocząć „rozmowę” korzystając z następującego schematu :


ap słowo - tłumaczy słowo z angielskiego na polski
pa słowo - tłumaczy słowo z polskiego na angielski
np słowo - tłumaczy słowo z niemieckiego na polski
pn słowo - tłumaczy słowo z polskiego na niemiecki
fp słowo - tłumaczy słowo z francuskiego na polski
pf słowo - tłumaczy słowo z polskiego na francuski
wp słowo - tłumaczy słowo z włoskiego na polski
pw słowo - tłumaczy słowo z polskiego na włoski
hp słowo - tłumaczy słowo z hiszpańskiego na polski
ph słowo - tłumaczy słowo z polskiego na hiszpański


Jeżeli korzystamy z mobilnego gadu-gadu (http://www.pobierz.pl/porada/gg-w-komorce) możemy mieć słownik zawsze przy sobie co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Oprócz tego infobot posiada wiele rozmaitych funkcji (prognozy pogody, słownik języka polskiego itp.). Ze wszystkimi z nich można się zapoznać na stronie http://www.infobot.pl/funkcje

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak działa monitor 3D?

    O monitorach 3D słyszało wielu z nas, jednak nie każdy wie jak działa monitor 3D. Istnieje kilka sposobów, które mają imitować głębię na ekranie monitora.

  • CO TO JEST http?

    Protokół przesyłania dokumentów hipertekstowych (ang. Hypertext Transfer Protocol) czyli powszechnie znane i używane w Internecie http.

  • Co to jest FTP?

    Z terminem FTP bardzo często spotykamy się w Internecie. Większość odpowiadając na pytanie, co to jest FTP, odpowiedziałaby, że jest to kopiowanie lub przesyłanie plików na serwer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Infobot – słowniki językowe w Gadu-Gadu

dodał: ~marysia , 13.03.2009

odpisuje na pytania \n

dodał: ~ja1 , 26.11.2008

jak napisze kurde to otpisuje witaj

dodał: ~ja1 , 26.11.2008

otpisuje na pytania