Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Import / ekspoert ulubionych stron w IE 7

Kategoria: Internet, 26 styczeń 2009, 23:17, ilość odsłon: 5057

Jeżeli korzystamy z przeglądarki Internet Explorer 7 to mamy możliwość łatwego i szybkiego przenoszenia stron z zakładki Ulubione między poszczególnymi komputerami.

Jeżeli korzystamy z przeglądarki Internet Explorer 7 to mamy możliwość łatwego i szybkiego przenoszenia stron z zakładki Ulubione między poszczególnymi komputerami.


Żeby wyeksportować ulubione strony wystarczy kliknąć na przycisk "Dodaj do ulubionych" obok paska zakładek (skrót klawiszowy Alt + Y) i wybrać opcję "Importuj i eksportuj...".Naszym oczom ukaże się kreator, który krok po kroku przeprowadzi nas przez procedurę eksportowania. Żeby importować stworzony przez siebie plik z ulubionymi stronami wystarczy wykonać tą samą operację, a w kreatorze wybrać opcję importu.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak dodać muzykę na stronę?

    Krótka porada, dla posiadaczy swoich witryn, którzy nie mają blado pojęcia na temat kodowania i programowania.

  • Jak ściągac torrenty?

    Jeśli nie wiesz jak ściągać torrenty, bądź nigdy nie miałeś z nimi kontaktu to ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie. Wyjaśnimy czym są torrenty oraz jak ściągać programy przy ich użyciu.

  • Co to jest PHP?

    Co to jest PHP? Otóż PHP (Personal Home Page) to skryptowy język programowania (open source), który głównie służy tworzeniu stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Import / ekspoert ulubionych stron w IE 7