Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG w komórce?

Kategoria: Mobile, 25 lipiec 2008, 00:56, ilość odsłon: 52204

Czy istnieje możliwość uruchomienia Gadu-Gadu na naszej komórce? Jeżeli nie chcemy rozstawać się z naszym ulubionym komunikatorem w czasie każdego wyjścia z domu, możemy skorzystać z jego wersji na komórkę.

Jeżeli nie chcemy rozstawać się z naszym ulubionym komunikatorem w czasie każdego wyjścia z domu, możemy skorzystać z jego wersji na komórkę.

Żeby sprawdzić jakie telefony są w stanie uruchomić tą aplikację należy odwiedzić stronę : http://mobilne.gadu-gadu.pl/producent.htm. Przed zainstalowaniem komórkowego Gadu-Gadu należy skontaktować się z naszym operatorem i zorientować ile taka zabawa może nas kosztować. Oprócz kosztów samej usługi dochodzi bowiem opłata za przesłane dane, którą musimy mu zapłacić.

W najlepszej sytuacji zdają się być abonenci Ery ponieważ ta firma udostępnia usługę mobilnego Gadu-Gadu za niewielką opłatą tygodniową bez względu na przesłane dane. O wszystkich szczegółach należy się jednak dowiadywać we własnym zakresie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie : http://www.gadu-gadu.pl/mobilneGG

Inne porady z tej kategorii:

  • Symbian kontra Windows Mobile

    Krótka charakterystyka dwóch najpoważniejszych konkurentów w dziedzinie systemów dla urządzeń przenośnych. Jeżeli zastanawiamy się nad kupnem bardziej zaawansowanego telefonu na pewno spotkamy się z dylematem z jakim systemem operacyjnym powini

  • Ile kosztuje zdjęcie simlocka?

    Simlock to zakładane na oprogramowanie telefonu komórkowego zabezpieczenie, przez które można używać wyłącznie kart SIM jednego tylko operatora. Nie da się więc używać kart innych operatorów, a także numerów innych sieci.

  • Więcej informacji o telefonie z S60

    Podstawowe kody w S60, które pozwolą nam dowiedzieć się więcej o naszym telefonie. Za pomocą specjalnych kombinacji znaków możemy dowiedzieć się jeszcze więcej o naszym telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: GG w komórce?

dodał: ~MuSiaa , 26.06.2010

YyY.. a czy GG działa w modelu SE k800i ? :P

dodał: michal.m , 12.10.2008

Wiadomo, że będzie GG dla iPhone, pisałem do techu - napisali, że pracują nad mobilną wersją via iPhone, ale termin nie jest znany. ;-)

dodał: ~Luu , 05.10.2008

A ja polecam jadu gadu.\nTrochę okrojona wersja gg... ale za to darmowa... Chodzi bardzo dobrze ;)

dodał: ~jam80 , 27.09.2008

Niestety Mobilne GG nie jest darmowe :( Jeśli chcemy korzystać z komunikatora za darmo, to polecam Parlingo.