Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gdzie jest kursor myszy?

Kategoria: Systemy Operacyjne, 05 październik 2008, 11:27, ilość odsłon: 4671

Ciekawe udogodnienie dla użytkowników Windows XP i Vista. W Windows XP i Viście można włączyć ciekawą opcję, która pomoże wszystkim którzy w wygodny sposób chcieliby poznać pozycję kursora myszy bez potrzeby jego poruszania.

W Windows XP i Viście można włączyć ciekawą opcję, która pomoże wszystkim którzy w wygodny sposób chcieliby poznać pozycję kursora myszy bez potrzeby jego poruszania. Wbrew pozorom może się to niejednokrotnie przydać w czasie długiej pracy przy monitorze. Wystarczy wejść do Panelu sterowania i wybrać Mysz (w Viście należy wybrać klasyczny widok panelu) i przejść do zakładki Opcje wskaźnika. Tam będziemy mogli zaznaczyć opcję, która pozwoli nam ustalić pozycję kursora po naciśnięciu klawisza Ctrl. Należy ­jednak wspomnieć, że opcja ta może być kłopotliwa w czasie korzystania z aplikacji lub gier w których używamy tego klawisza.


ctrl

Inne porady z tej kategorii:

  • Centrum zabezpieczeń – jak usunąć?

    Centrum zabezpieczeń systemu Windows to komponent systemowy, jaki dołącza systemu operacyjnego Windows XP dodatek Service Pack 2, a wbudowany mają Microsoft Windows Vista i Microsoft Windows 7.

  • Kontrola konta użytkownika Windows 7

    Kontrola konta użytkownika to opcja w Windows 7, pomagająca chronić komputer przed hakerami i różnej maści niepożądanymi plikami z sieci, czyli wirusami, trojanami, robakami, itp. Gdy instalowany bądź też działający program chce wprowadzić

  • Nowe ikony (Vista)

    Vista pozwala na szybkie i proste podmienienie standardowych ikon na własne. Jeżeli posiadamy nowy zestaw ikon, którym chcielibyśmy zastąpić te standardowe, które oferuje nam Vista jest­ na to bardzo prosty sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Gdzie jest kursor myszy?

dodał: ~guh , 30.04.2010

hahah nara su..i