Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash dla Windows Mobile

Kategoria: Mobile, 09 maj 2011, 13:55, ilość odsłon: 2413

Na telefonach z Windows Mobile możemy bez problemu używać technologii flash – pod warunkiem, że zainstalujemy odpowiednią ku temu aplikację. Taką właśnie jest Adobe Flash Lite 3.1, który to jest niewielką, mającym zaledwie 927 kb narzędziem

Przede wszystkim potrzebujemy kabla USB lub Bluetooth, aby połączyć urządzenie przenośne z komputerem. Jeśli mamy Windows XP, musimy dodatkowo pobrać darmowe oprogramowanie ActiveSync. Jeśli natomiast mamy system Vista lub Vista, wówczas przechodzimy do Centrum  Obsługi Urządzeń. W obu przypadkach mamy dalej dwie drogi. Pierwsza to uruchomienie instalatora na komputerze. Aplikacja powinna zostać zainstalowana na wykrytym przez system urządzeniu przenośnym. Metoda druga to skopiowanie pliku instalacyjnego Adobe Flash Lite 3.1 bezpośrednio na kartę pamięci urządzenia mobilnego i uruchomienie go na nim. Ważna uwaga – po ukończeniu instalacji należy ręcznie usunąć plik .exe,

1

To wszystko wystarczy, aby cieszyć się plikami wykonanymi w technologii flash na swoim urządzeniu mobilnym. Podczas instalacji może zajść też konieczność instalacji dodatkowych plików .vb. Należy wówczas wskazać, gdzie mają zostać one umieszczone. Jako że wszystkie komponenty składowe są całkowicie bezpłatne, instalacja flash na Windows Mobile nie będzie nikogo kosztować ani grosza. A dzięki niej mamy dostęp do animacji, filmików i gier wykonanych w tej technologii, warto wiec uzupełnić swoje urządzenie o te funkcje. Tym bardziej, że instalacja Adobe Flash Lite 3.1 jest na tyle prosta, że nie powinna nikomu sprawić problemów.

Inne porady z tej kategorii:

  • Ile kosztuje zdjęcie simlocka?

    Simlock to zakładane na oprogramowanie telefonu komórkowego zabezpieczenie, przez które można używać wyłącznie kart SIM jednego tylko operatora. Nie da się więc używać kart innych operatorów, a także numerów innych sieci.

  • Jak odinstalować niepotrzebną aplikację w S60?

    Proces odinstalowywania aplikacji na telefonach z platformą S60. S60 to platforma oprogramowania dla smartphonów opracowana przez firmę Nokia. Jeżeli chcemy odinstalować na niej jakąś niepotrzebnę aplikację możemy to zrobić w prosty sposób.

  • Komórka w samolocie?

    Czy wolno używać telefonu komórkowego w samolocie? Całkiem niedawno Komisja Europejska uchwaliła przepisy, które pozwolą na odbieranie i wykonywanie połączeń komórkowych w czasie lotu samolotem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Flash dla Windows Mobile