Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eksport . import listy kontaktów programu Gadu-gadu

Kategoria: Internet, 16 luty 2009, 00:58, ilość odsłon: 23777

Porada dla początkujących użytkowników komunikatora Gadu-Gadu. Porada jest z pozoru banalna, ale z doświadczenia wiadomo, że wiele osób traci swoje (czasami wieloletnie) kontakty z powodu głupiego niedopilnowania tak prostej rzeczy jak ich eksport

Porada jest z pozoru banalna, ale z doświadczenia wiadomo, że wiele osób traci swoje (czasami wieloletnie) kontakty z powodu głupiego niedopilnowania tak prostej rzeczy jak ich eksport.


W programie Gadu-Gadu mamy zasadniczo dwie możliwości wyeksportowania kontaktó­w. Pierwsza to eksport "Do serwera Gadu-Gadu", druga "Do pliku". Pierwsza pozwoli nam na dostęp do naszych kontaktów w każdym miejscu w którym uruchomimy klienta naszego komunikatora, a druga tworzy na naszym dysku plik z zachowanymi numerami naszych znajomych.


Wydaje się, że najlepszą formą przechowywania kontaktów jest ich eksport "do serwera...". Najlepiej jednak korzystać z obydwu tych metod ponieważ czasami zdarza się, że pierwsza z nich zawodzi. Jak eksportować kontakty? Wystarczy z górnego menu naszego komunikatora wybrać pozycję Kontakty i z rozwijanej listy wybrać "Eksport listy kontaktów". Teraz wystarczy zdecydować się na którąś z metod wymienionych wcześniej.


Inne porady z tej kategorii:

  • Jak implementować PHP w HTML?

    Odpowiedź na pytanie, jak zaimplementować PHP w HTML sprowadza się właściwie do odpowiedzi na pytanie, jak zmusić serwer do czytania plików z rozszerzeniem ".html" jako pliki PHP i analizował je używając parsera PHP.

  • Jak zrobić hiperłącze w HTMLu?

    Linki czy inaczej hiperłącza są solą stron internetowych. To dzięki nim płynnie przenosimy się z jednej strony na drugą lub przemieszczamy w tekście.

  • Radio Zet przez Internet

    Radio Zet to jedna z największych w Polsce stacji, której dziennie słuchają tysiące osób – w domach, biurach, różnego rodzaju zakładach, a także przez komórki z obsługą radia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Eksport . import listy kontaktów programu Gadu-gadu

dodał: ~Wino , 29.01.2012

Witam serdecznie jak czytam te komentarze to albo się śmiac albo płakac,jęśli macie taki problem to jest wyłącznie wina Wasza wiem coś bo nie tylko miałem problemy z programem gg a mam własnie wersje 10.5.2.13164 i Mi wszystko działa zrobiłem eksport a potem importowałem liste kontaktów do gg i nie mam żadnych problemów,a komputer Mi szwankuje mam Windows orginalny mam program SzybszyPC który skanuje i sprawdza poprawnosc działąnia komputera i dzięki temu usuwa problemy na kompueterze płaciłem za wysłanie sms 5 zł nie całe ale gdy przesłali mi kod aktywujący to miałem problem bo był błedny,nie mogłem Go wprowadzić prawidłowo,także ten program chyba jest dobry ale nie gwarantuje 100% czytałem komentarze o tym programie więc się skusiłem a narzekac nie mogę...\nTakże trochę pogłówkowac i wszystko samemu mozna zrobic dzięki własnie wiedzy przez internet,gdybym Go nie miał pewnie bym tutaj nic nie napisał...

dodał: ~tzmpolska , 13.09.2010

Ten cały gg to komercja do nieskończonej potęgi. Eksport kontaktów jedynie w xml. Koszmar. Inne formaty eksportu do pliku korporacyjne GG miało gdzieś. Bo po co użytkownikom ułatwiać życie?! (ironia)

dodał: ~str , 08.07.2010

a ja mam AQQ

dodał: ~jack , 16.06.2010

To jest bardzo proste eksportujcie sobie plik w jakies miejsce a potem zrobcie import rzecz jasna na dysku misiu zostac to zapisane.Pozdro:)

dodał: ~voltare , 11.05.2010

Ja chcę komunikator a nie choinkę a 10 jest właśnie takim badziewiem. Może i jest automatyczny import/eksport ale nie działa. Na GG10 mam 1/3 kontaktów z GG7. Raczej się żegnam z GG.

dodał: ~wladzio , 09.05.2010

też mam ten sam problem. Mam kompa świeżo po formacie, zainstalowałem gg10 niestety nie idzie importowac listy, szajs te gg10, jedynie można się poratowac i zainstalowac starszą wersję gg i tam importowac listę kontaktów to chyba jedyne wyjscie ...

dodał: ~sfdgf , 31.03.2010

mam ten sam problem z GG 10...

dodał: ~baldi , 18.03.2010

jak impotrowac kontakty z serwera w gadu gadu 10

dodał: ~Alfons , 25.02.2010

W GG 10 jest automatyczny eksport i import kontaktów GG.

dodał: ~I. , 03.02.2010

no właśnie . Szlag mnie trafił , reinstalowałam system , potem niestety mogłam juz tylko zainstalować GG 10 . Nie mam ani jednego kontaktu. Jak mam je importowac skoro nie ma takiej opcji - importowania z serwera.

dodał: ~m , 03.01.2010

wszystko pięknie ale GG 10 mnie interesuje; jak importować kontakty z serwera -niema takiej opcji.