Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easter egg w Winampie

Kategoria: Multimedia, 11 listopad 2008, 20:41, ilość odsłon: 1918

Ciekawostka dla wszystkich użytkowników Winampa. Autorzy Winampa wykazali się sporym poczuciem humoru umieszczając w swoim programie niespodziankę dla wszystkich fanów lam, które są symbolem tej aplikacji.

Autorzy Winampa wykazali się sporym poczuciem humoru umieszczając w swoim programie niespodziankę dla wszystkich fanów lam, które są symbolem tej aplikacji.


Jeżeli korzystamy ze skórki Winamp ­Modern to rozszerzamy okno aplikacji tak żeby pojawiła się "Wizualizacja rytmu". Teraz trzymając Ctrl, Alt i Shift klikamy w sam środek tego wskaźnika (małą kropeczkę). W tym momencie pojawią się dwie lamy, które będę umilać nam czas swoim "tańcem".


­


Inne porady z tej kategorii:

  • Kodeki xvid

    Każdy system operacyjny do prawidłowego wyświetlania plików wideo potrzebuje kodeków i filtrów.

  • Jak zrobić gif?

    Porada na temat jak szybko i łatwo, zrobić animacje gif, które różnią się tym od wszystkich innych rozszerzeń że są ruchome.

  • Czym otwierać filmy 3GP?

    Czym jest format 3GP i jakie odtwarzacze go obsługują? 3GP to uproszczony format MPEG-4 Part 14 wykorzystywany najczęściej w telefonach komórkowych, rzadziej odtwarzaczach multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Easter egg w Winampie

dodał: ~gg3322717 , 22.01.2009

a jak wylaczyc lamy jak sie nam znudzily?moj gg 3322717