Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dzwonki mp3 za free

Kategoria: Multimedia, 15 czerwiec 2011, 11:11, ilość odsłon: 2940

Jeżeli mamy telefon obsługujący mp3, z pewnością chcielibyśmy poszerzyć znacznie ilość dostępnych dzwonków ponad to, co zaoferował nam producent danego urządzenia.

W Internecie i gazetach roi się od reklam firm oferujących płatnych dzwonków, czy jednak musimy płacić za nie? Nie! W sieci istnieje sporo stron oferujących dzwonki do przeróżnych modeli aparatów – zarówno zwykłych, jak i smart fonów.

Skąd ściągnąć dzwonki mp3 za free?

Jedną z takich stron jest http://dzwonki-mp3.net/. Jedynym, co jest tu wymagane, aby pobierać dzwonki mp3, to rejestracja. Dzięki niej zyskamy dostęp do bazy tworzonej przez samych użytkowników, która liczy sobie kilka tysięcy dzwonków. Podzielone są one na niemal trzydzieści kategorii, dzięki czemu łatwiej możemy znaleźć dzwonek w stylu, jaki nas interesuje (np. bajkowy, rockowy, popowy, odgłosy, itp.).

Na podobnych zasadach działa http://mobig.pl/. Tu również mamy kategoryzację dzwonków pod względem rodzaju, a prócz tego zarejestrowani użytkownicy mogą ściągać również tapety na swoje telefony. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może również dzielić się z innymi swoimi dzwonkami mp3 oraz tapetami.

Możemy także rozejrzeć się za dzwonkami po serwisach i na forach, na których użytkownicy dzielą się z innymi posiadanymi przez siebie zasobami. Dobrym przykładem chomikuj.pl, gdzie znajdziemy sporo paczek z dzwonkami mp3. Nie zapominajmy również, że sami producenci komórek i smart fonów co jakiś czas dają na swych oficjalnych stronach nowe dzwonki mp3 do pobrania. Jako że są one tworzone specjalnie na zamówienie danej firmy, są czymś w rodzaju ekskluzywnych dodatków dla danej marki.

Dość dużo dzwonków mp3 można znaleźć także na forach i stronach poświęconych tematyce łączności tego typu.

Inne porady z tej kategorii:

  • Kodeki do allplayera

    AllPlayer to popularny odtwarzacz plików multimedialnych. Jest on całkowicie darmowy i można go pobrać ze stron naszego wortalu.

  • Darmowe programy graficzne do użytku komercyjnego

    Programy graficzne są zazwyczaj drogie. Nie każdego stać na kupienie pełnego pakietu Photoshopa bądź Corela.

  • Rmvb na avi

    Od czasu do czasu może nam się zdarzyć pobrać klip wideo, który zapisany został w formacie .rmvb. Jeśli nie mamy odtwarzacza plików tego typu, można zastosować się do którejś z naszych porad dotyczących rmvb i odtworzyć go w tym stanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Dzwonki mp3 za free