Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dodowanie obrazków na forach

Kategoria: Internet, 01 grudzień 2008, 01:28, ilość odsłon: 1674

Krótki poradnik dla początkujących, którzy chcieliby dowiedzieć się jak zamieszczać zdjęcia na różnego rodzaju forach. Współczesne fora oferują bardzo wygodną możliwość umieszczania na nich naszych obrazków.

Współczesne fora oferują bardzo wygodną możliwość umieszczania na nich naszych obrazków. Dzięki temu możemy podzielić się  z innymi zdjęciem naszego kota itd. Jak to zrobić?


Na początku musimy znaleźć stronę dzięki której będziemy mogli umieścić nasz obrazek zanim wkleimy go na forum. Jednym z popularniejszych serwisów tego typu jest ImageShack. Wystarczy na niego wejść, nacisnąć przycisk Przeglądaj, wybrać zdjęcie, a następnie wcisnąć host it!. W tym momencie naszym oczom powinna pokazać się stroną na której znajdziemy specjalnie spreparowane linki.Przy tworzeniu nowego posta na forum możemy skorzystać z jednego z dwóch pierwszy linków. W tym celu wklejamy go po prostu w odpowiednim miejscu naszej wypowiedzi. Takie rozwiązanie powinno działać na większości for. Możemy również kliknąć na Show Advanced Linking i skopiować Direct link to image i w odpowiedni sposób wykorzystać zgodnie z regułami ­wstawiania obrazków, które obowiązują na danej stronie.

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Dodowanie obrazków na forach