Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diagnostyka sieci (Win XP)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 18 lipiec 2008, 15:06, ilość odsłon: 5432

Diagnostyka sieci to narzędzie, które przeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu przydatnych informacji. Jeżeli chcemy wiedzieć więcej o naszym sprzęcie, oprogramowaniu i połączeniach sieciowych możemy skorzystać z narzędzia Diagnostyka sieci.

Jeżeli chcemy wiedzieć więcej o naszym sprzęcie, oprogramowaniu i połączeniach sieciowych możemy skorzystać z narzędzia Diagnostyka sieci. Możemy je uruchomić w szybki sposób klikając Start > Uruchom, a w polu "Otwórz :" wpisując netsh diag gui.

Teraz możemy od razu przeskanować swój system, albo ustawić opcje skanowania. Diagnostyka sieci to narzędzie bardzo przydatne szczególnie kiedy mamy problemy z siecią. Opcja ta została zaprojektowana specjalnie z myślą o pracownikach technicznych, którzy potrzebują szybkiej diagnozy. Może być także przydatne dla każdego użytkownika komputera.Inne porady z tej kategorii:

  • Rejestr Windows 7 – jak znaleźć odpowiedni wpis?

    Rejestr Windows 7 to baza danych konfiguracyjnych, za pomocą których można kontrolować każdy aspekt działania tego systemu operacyjnego. Jeśli chcemy zmienić konkretny, musimy najpierw go zidentyfikować. Jak tego dokonać?

  • Jak odinstalować MSN Messenger?

    Opis jak sprawić żeby MSN Messenger dało się odinstalować z poziomu "Dodaj lub usuń programy". Jeżeli denerwuje nas niemożność odinstalowania MSN messengera z poziomu Panelu sterowan­ia > Dodaj lub usuń programy to jest na to prosty sposób.

  • Kreator tworzenia folderu udostępnianego (Vista)

    Opis narzędzia, które Vista oferuje początkującym użytkownikom. Kreator tworzenia folderu udostępnianego to narzędzie, które nie jest powszechnie znane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Diagnostyka sieci (Win XP)