Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darmowe programy do tworzenia Flasha do użytku komercyjnego

Kategoria: Multimedia, 19 sierpień 2011, 08:44, ilość odsłon: 3297

Programy do tworzenia rzeczy związanych z grafiką nie należą zwykle do najtańszych. Oczywiście wiadomo, że znajdziemy sporo różnic, między programami płatnymi a bezpłatnymi.

Techniczne wykonanie programu darmowego może zostawiać sporo do życzenia, nie mamy technicznego zaplecza ani supportu, który może nam pomóc rozwiązać problemy z naszym oprogramowaniem. Rzadziej także wypuszczane są aktualizacje. W programach typu freeware nie znajdziemy wielu opcji, które działają w programach płatnych. Dodatkowo należy zauważyć, że darmowe programy graficzne do użytku komercyjnego posiadają czasem własne formaty zapisu plików, mało popularne i nierozpoznawalne przez inne programy. Programy freeware nie dają nam powodu do łamania prawa, w przeciwieństwie do programów pirackich.

Możemy znaleźć kilka darmowych programów do tworzenia flasha do użytku komercjalnego w sieci, ale najbardziej polecany jest Macromedia Flash – program, który właściwie jest ojcem programu. Macromedia Flash daje możliwość okresu próbnego 30 dniowego, a po nim wymaga wykupienia. Wiele programów go naśladuje, jednak nie osiągają takiej popularności. Innym systemem który umożliwia okres próbny a następnie wymaga już zapłacenia, jest Adobe CS3. Znajdziemy w tym pakiecie programy do realizacji i tworzenia plików we flashu. Niestety Adobe CS3 jest dość kosztowny. Niemniej darmowe programy do tworzenia flasha do użytku komercyjnego nie są zbyt popularne ani nie należą do programów często ściąganych z sieci.

Inne porady z tej kategorii:

  • Czym otwierać uszkodzone pliki multimedialne?

    Porada dla tych, którzy posiadają uszkodzone pliki muzyczne lub filmowe, a chcieliby je otworzyć. Co zrobić jeżeli posiadamy na dysku uszkodzone lub niepełne (na przykład powstałe w wyniku działania takich aplikacji jak Emule) pliki multimedialne

  • Konwerter PDF do JPG

    Plik .PDF to format, w którym zapisać można wszystkie dokumenty. Bardzo często dostajemy w ten sposób rachunki, informacje reklamowe czy też innego rodzaju pisma.

  • Video ts odtwarzanie

    Foldery VIDEO_TS możemy spotkać na płytach VCD, DVD, a także po przerzuceniu nagranego filmiku z aparatu cyfrowego lub też kamery wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Darmowe programy do tworzenia Flasha do użytku komercyjnego